Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26511 miejsce

Autor "zAfganistanu.pl" opowie w Toruniu o polskich misjach

Autor popularnego blogu zAfganistanu.pl zajrzy do rodzinnego miasta by porozmawiać o swojej książce, misjach oraz jego wizji Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie.

 / Fot. Plakat promujący spotkanie"Myślę, że byłbym kiepskim żołnierzem. Nienawidzę ścisłej hierarchii i bezwzględnego podporządkowania. Może dlatego zamiast armii, wybrałem studia socjologiczne, a później zawód dziennikarz" - takimi słowami Marcin Ogdowski przedstawia się na stronie zAfganistanu.pl, która obecnie jest jedną z najpopularniejszych witryn o polskiej misji w Afgranistanie. Niegdyś korespondent w Iraku, a teraz regularnie odwiedzający pogrążony w chaosie i wojnie Afganistan, opowie o swoim niedawnym pobycie na misji oraz życiu codziennym polskich żołnierzy.

Książka "zAfganistanu.pl. Alfabet polskiej misji" jest zbiorem jego wpisów jakie pojawiały się na blogu w przeciągu kilkunastu miesięcy, a ich tematyka sciśle wiąże się z problemami polskich "misjonarzy" oraz konfliktem afgańskim w ogóle. Spotkanie z Marcinem Ogdowskim odbędzie się już 28 kwietnia o godzinie 14.00 w toruńskim Empiku znadującym się przy ulicy Wielkie Garbary 18.

Przeczytaj recenzję książki zAfganistanu.pl pod tym linkiem.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.