Facebook Google+ Twitter

Autorzy niepokorni pokornie wracają do Hajdarowicza

Jeszcze do niedawna autorzy niepokorni zapewniali, że więcej nie będą współpracować z Grzegorzem Hajdarowiczem. Dzisiaj część z nich wraca do "Rzeczpospolitej".

 / Fot. Bartłomiej Ryży/Polskapresse"Owoż ja mogę mieć do czynienia i mogę negocjować czy układać się z człowiekiem innej opcji, z człowiekiem z wrogich układów, nawet z szują czy gangsterem, dopóki mam do czynienia z osobą racjonalną - zawsze mogę powiedzieć: jest pan moim wrogiem, służymy przeciwnym stronom i skłóconym ze sobą Bogom, muszę pana zabić, a pan mnie, ale to nothing personal". Natomiast nie widzę sensu zadawać się ze "słupem", ani też z szajbusem, a zwłaszcza z dwoma w jednym, bo przecież, jak zaznaczyłem, nie wyklucza się to wzajemnie. Dlatego nie zamierzam nigdy mieć nic wspólnego z żadnym przedsięwzięciem, z którym związany jest p. Grzegorz Hajdarowicz. I to też "nothing personal", mam nadzieję, że wszyscy, włącznie z szujami i gangsterami, rozumieją moje stanowisko." - pisał jakiś czas temu Rafał Ziemkiewicz.

Jak informuje dzisiaj "Gazeta Wyborcza", Ziemkiewicz wraz z niektórymi autorami niepokornymi (Robertem Mazurkiem, Piotrem Semką oraz Łukaszem Warzechą) wraca na łamy "Rzeczpospolitej".

Autorzy niepokorni odchodząc z "Uważam Rze" sami przekonywali, że nie widzą możliwości dalszej współpracy z Grzegorzem Hajdarowiczem. Dzisiaj jednak okazuje się (tak powiedział Łukasz Warzecha), że chodziło tylko o "Uważam Rze", nie było mowy o innych tytułach należących do Presspubliki. "Jaasne. Każdy wie, że jest dwóch Hajdarowiczów. Ten z URze to bandyta, a ten z Rzepy to fajowy gość" - skomentowała na Twitterze całą sprawę Marzena Paczuska.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Nie chce mi się wierzyć w te rewelacje. Ale jeżeli okażą się prawdziwe to należy "zresetowac"opinie o tych ludziach. Zgadzam się z panem Włodzimierzem, że takie postępowanie świadczyłoby, że są bezwstydni, dodam dla mnie byliby ludźmi pozbawionymi honoru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pecunia non olet .
A co na to Hajdarowicz zrównany z ziemią po odwołaniu Gmyza ?
A pan Semka reklamuje nową gazetę " Do Rzeczy " - tylko reklamuje ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla przypomnienia
…Wołek zarzucił prawicowym dziennikarzom, że są odpowiedzialni za zamieszanie w "Uważam Rze": "Ci ludzie dokądkolwiek przychodzą do pracy, zawsze przychodzą do kogoś.

"Polską rządzą dziś bezwzględni gangsterzy, którzy nie cofną się przed żadną podłością" - czytamy w jego (czyt. Ziemkiewicza) wpisie. Ziemkiewicz uważa, że za zmianą na stanowisku redaktora naczelnego konserwatywnego tygodnika, stoi obecna władza. Znany pisarz napisał, że PO od dawna czyhała na "Rzeczpospolitą" oraz "Uważam Rze" - na dwa ostatnie wielkie tytuły prasowe krytyczne wobec obecnej władzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ile rynek może pomieścić tytułów pism prawicowych ? W sieci , Do rzeczy , Uważam rze , Rzeczpospolita + media Sakiewicza . Wszystkie te tytuły kojarzą się z tymi dziennikarzami .
Teraz zacznie się walka o czytelnika . Gazety te są monotematyczne a może raczej " pisowskie ". Na pewno nie są opiniotwórcze [ wyjątek Rzepa ] . Wyrażają prywatne oceny autorów.
Akcja promocyjna kosztuje krocie . Zobaczymy ile pożyją ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie jest mieć "autorytet" w tzw. środowisku.
Mniej fajnie jest go stracić.
Ale chyba najniefajniej jest zyskać autorytet pajaca panowie Ziemkiewicz , Warzecha , Mazurek , Semka...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.02.2013 15:43

W piątek taki oto spot widziałem w Multikinie przed seansem "Drogówki": https://www.youtube.com/watch?v=O7kU4h_sKDA
Za taką reklamę trzeba duuużo zapłacić, ale to na marginesie.

"Nowy niezależny tygodnik ludzi MYŚLĄCYCH SAMODZIELNIE"
(proszę spojrzeć na osoby, występujące w tym spocie)

Od piątku coś się zmieniło, ale spot pozostał ;)

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ziemkiewicz , Warzecha , Mazurek , Semka ...... nawet Lisicki ich nie akceptuje ?
Zamknęli się sami w radykalizmie konserwy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niepokorni? Mnie się wydaje, że bezwstydni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnio spotkałem się z opinią, że dziennikarze mają ludziom pomagać tłumaczyć świat.

Ci dziennikarze swoim postępowaniem trochę świata wytłumaczyli. I jeszcze trochę tłumaczeniem własnego postępowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.02.2013 14:38

Teraz w prawicowych tygodnikach warunki dyktują Hajdarowicz i Lisiecki. Lisiecki prawdopodobnie nie widział miejsca dla tylu "niepokornych"w swoje stajni, a kredyty trzeba za coś spłacać, rodziny utrzymywać, żeby przez wstrętnych homoseksualistów się nie rozpadły, więc "niepokorni" pokornie przeprosili, wrócili do stajni pierwotnej. Lovely :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.