Facebook Google+ Twitter

Autorzy Wiadomości24 zarobili już 15 tysięcy złotych

Tak jak obiecałem - Wiadomości24 nie zarabiają na reklamach Adtaily, wpiętych w materiały Autorów. A Autorzy zarobili już na nich 15 tysięcy złotych. I zarabiają nadal.

 / Fot. Dawid SobolewskiJeśli jeszcze nie włączyliście reklam w swoich materiałach, możecie to jeszcze zrobić. Wystarczy wejść w edycję swego profilu, tam znajdziecie zakładkę "reklamy Adtaily". Szczegółową instrukcję można przeczytać w tym materiale.

Im większą popularnością cieszą się Twoje materiały, im ciekawiej piszesz, tym łatwiej znajdziesz reklamodawców, którzy będą się chcieli promować pod Twoimi tekstami. A cenę za dzień ustalasz samodzielnie.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Ewa Czopek
  • Ewa Czopek
  • 27.12.2011 11:01

Ja rejestrowałam się tydzień temu i nadal nie mogę się zalogować,bo nie dostałam linka aktywującego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Barbara Romer Kukulska 09.10.2011 14:28 No właśnie... Skoro autor nic nie ma z reklam Verboom, to trochę nie fair jest modyfikowanie jego utworu w celu reklamy czegoś tam, co kompletnie nijak ma się do treści. W moim ostatnim artykule dotyczącym koncertu nagle pojawiły się linki reklamowe do ikei, jakiejś firmy handlującej szalami i t-mobile... Przecież te firmy komuś płacą za reklamę. A jeśli nie ma możliwości, aby autorzy coś z tego mieli, to przynajmniej podczas dodawania artykułu powinien być dostępny przycisk umożliwiający autorowi wyłączenie takich reklam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
:)
  • :)
  • 09.10.2011 23:53

Wydawcy to po prostu trybiki w korporacji, wiec pewnie dostaja glodowe pensje przy fatalnych umowach:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kuba Puchatek
  • Kuba Puchatek
  • 09.10.2011 23:02

A ilu jest Autorów?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.10.2011 20:03

Skorzystałem z okazji i zarejestrowałem się w profilu autora. Wpisałem cyfrę w okienko, kliknąłem zapisz. Ale jak dotąd nie otrzymałem żadnego maila aktywującego usługę - a według instrukcji takiego maila powinienem mieć na skrzynce mailowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mając nadzieję, że wszyscy ci, którzy zarobili pochwalą się korzystam z okazji i chcę zapytać o kilka rzeczy. Jeśli te informacje były kiedyś podawane to oczywiście proszę o odpowiednie linki.
Ile zarabiają "wydawcy", kto ich wybiera i jakimi zasadami kieruje się przy wyborze? Kto jeszcze zarabia na serwisie? Ile zarabia Grupa Wydawnicza Polskapresse i ile inwestuje w ten serwis - gazetę internetową Dziennikarstwa Obywatelskiego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taka kwota widnieje w panelu administracyjnym Adtaily. Dotyczy prawdopodobnie całego okresu funkcjonowania systemu w W24. Adtaily to nie reklama w tekście. Adtaily to kwadraty (125x125) pod materiałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też nic o tym nie wiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja mam pytanie, Nigdzie się nie zgłaszałam. W moich tekstach pojawia się ) nie we wszystkich) jakieś słowo na czerwono podkreślone i linkujące do reklamy.
KTo zarabia na tym ? bo ja NIE, nic o tym nie wiem. Bo gdybym wiedziała tzn zarabiała , to przestałabym być obywatelska. Czyż nie?
a może w ogóle nic nie wiem i wszystko mi się pomerdało...;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto to zarabia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.