Facebook Google+ Twitter

Autorzy Wiadomości24.pl - rozchwytywani!

Piszecie świetne materiały, robicie rewelacyjne zdjęcia. Wygrywacie nagrody w konkursach, publikujecie książki, czasem przechodzicie do pracy w tradycyjnych mediach. Autorzy Wiadomości24.pl są rozchwytywani. Także przez nowopowstające serwisy.

 / Fot. AFPI/JAY DIRECTOUcieszyłem się, kiedy wczoraj usłyszałem, że werbunek przez pocztę wewnętrzną W24 prowadzi kolejny serwis. Jeden z tych, których pomysłodawcy kupili domenę, mniejszym czy większym nakładem opracowali strukturę techniczną i teraz próbują pozyskać to, czego brakuje najbardziej - treść. Materiały, zdjęcia, opinie... Gdzie szukają twórców? W Wiadomościach24.pl. Dlaczego mnie to cieszy?

Bo jeszcze raz dowodzi, że udało się nam stworzyć dobrą markę. Szeroko znaną, rozpoznawalną i - jak się okazuje - godną naśladowania. Udało się stworzyć miejsce, wokół którego na krótszy czy dłuższy czas chcą skupiać się ludzie mający innym coś do powiedzenia. I potrafiący przekazać swe spostrzeżenia czy przemyślenia w sposób, którzy przyciąga czytelników. A to sprawia, co doskonale widać w ogólnodostępnych statystykach, że czytelnicy tu wracają. Coraz częściej.

Nie jest wszak wielką sztuką  - tym bardziej w dobie wyszukiwarek i przemyślnych strategii pozycjonowania - znaleźć kogoś, kto na stronę wejdzie raz, zwabiony wiele obiecującym tytułem, czy frywolną zapowiedzią. I więcej nie wróci. Sztuką jest za to skłonić czytelnika, by zajrzał ponownie. Ale do tego trzeba pokazać się z dobrej strony, przekonać, że wracać warto. To właśnie udaje się Autorom Wiadomości24.pl. Wiadomościom24.pl zaś udaje się swych Autorów promować. Między innymi dlatego warto tutaj pisać. Bo tu na pewno zostaniecie dostrzeżeni. I mam nadzieję - zasypani propozycjami. Oby jak najlepszymi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Ja dostałam na pocztę taką treść jaką przytoczył Antoni.. Ja cóż ja .

Komentarz został ukrytyrozwiń

hehee. do mnie..;))) żaden werbunek nie dotarł. hehehe hahahaa
i wcale mnie to nie dziwi, ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 20:20

Pracę mam dobrą - nie narzekam, do portfela innym nie zaglądam.... Jeżeli komuś coś nie odpowiada - "róbta co chceta" jak mawia J. O. Jesteście dorośli ( nie wszyscy tak się zachowują ) Wasza decyzja.
Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak. reklma dzwignią handlu, a nagrody działają ja magnes. Czy ja dobrze zrozumiałam? Ta gazeta wirtualna oferuje mnóstwó nagród. Co miesiąc nawet laptopa.
Poza tym, kto wie, może być miejscem pracy w przyszłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 19:24

Dobrze "mniemasz" Damianie - jest sporo takich portali, które szanują pracę innych. Zdradź nam plany, o któych wspomniałeś!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukaszu jak mniemam DO nie jest płatne ale mogę sie mylić. Łukaszu reklama konkurencyjnego portalu u nas. Reklama dźwignią handlu podobno. Czyli wszyscy musimy tam iść ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 18:42

tak tak Antoni..z pewnością otworzą się drzwi do kolejnych tego typu portali - DO to świetny sposób na zarobienie niezłej kasy kosztem innych:) Damianie - ależ płacą!-wystarczy poszukać, no i...tu puszczę "oko porozumienia" do Norberta Sadowskiego:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.01.2010 17:25

Dla niewtajemniczonych
Dlaczego warto zostać redaktorem Gazety Wirtualnej?

Twórcom Gazety Wirtualnej, od chwili pojawienia się pomysłu aż do momentu uruchomienia portalu, przyświecała jedna idea - stworzenia nowoczesnego i całkowicie niezależnego medium. Kanału informacyjnego, który nie opowiada się za żadną opcją polityczną, nie liczy zysków i strat z tytułu rozpowszechniania narzuconych treści. Medium bez określonego profilu, w którym treści i forma artykułów nie są ograniczone poprzez umysł jednej osoby - Redaktora Naczelnego.
W zamyśle autora Gazeta Wirtualna może stać się największym w Polsce serwisem informacyjnym. Jednak wyłącznie dzięki aktywności użytkowników, którzy dodają, oceniają i komentują nawzajem swoje artykuły.
Uczestnicząc w tym projekcie, przyczyniasz się do powstania nowej jakości w dziennikarstwie. Całkowicie niezależnego internetowego serwisu, tworzonego przez grupę ludzi, którzy dociekają, poznają i starają się zrozumieć, a ponadto pragną podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi.
Możesz pisać o czym chcesz, począwszy od recenzji płyty, poprzez reportaż ze zlotu motocyklowego, na śledztwie dotyczącym politycznej afery skończywszy. Pamiętaj jednak: informacje przekazane przez Ciebie muszą być rzetelne! W przeciwnym razie pozostali użytkownicy nie pozostawią na Tobie suchej nitki.
Dzięki praktyce będziesz mógł wypracować swój własny styl pisania, doskonalić go z pomocą komentarzy innych użytkowników.
Jeśli to, co napiszesz, będzie dobre, możesz być pewien, że zostaniesz zauważony i doceniony.
Jeśli zaistniejesz jako godny zaufania, dociekliwy, przenikliwy i po prostu zdolny Redaktor w Gaziecie Wirtualnej, z pewnością otworzy się przed Tobą wiele drzwi.

Jak zostać użytkownikiem Gazety Wirtualnej?

Wystarczy założyć konto. Wszystkie informacje na temat tego, jak dodawać i edytować artykuły, znajdziesz w Pomocy, dostępnej po zalogowaniu.

Serdecznie zapraszam do ...................... tu był adres strony

Pozdrawiam!

Autor podpisał się ale już usunął swój profil

Komentarz został ukrytyrozwiń

Norbert żeby skończyć dyskusję. Dostałem jednego linka. Chciałbym to bym poszedł. Tu też robię za darmo. Jakby mi ktoś powiedział że mi zapłaci pewno długo bym się zastanawiał. Chcą moje zdjęcia to daje. Skoro chcą to.... tu zostawie niedomówienie. Mnie cieszy, że chcą. Może się dowiecie o czymś więcej co planuje w Częstochowie w lutym jeśli się to uda

Komentarz został ukrytyrozwiń

"I fotorelacji z Częstochowy nie będzie."
o to akurat bym się nie martwił, jest w medalikowie kilka osób które również działaja na W24
faktem jest jednak, że bez Damiana to juz by nie były te W24

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.