Facebook Google+ Twitter

Autorzy Wiadomości24.pl szturmują inne media

Wraz z rozwojem Wiadomości24.pl rozwijacie się i Wy. Zdobywacie nowe doświadczenia, umiejętności, szlifujecie warsztat dziennikarski. Coraz częściej doceniają to inne media i oferują Wam pracę w swoich gazetach.

Kilka dni temu Damian Kazak poinformował nas, że otrzymał propozycję pracy w redakcji płockiego "Naszego Miasta". Jest to tygodnik, który w wersji "papierowej" trafia do kiosków jego rodzinnego miasta. Praca będzie wymagała od naszego Autora sporo pracy i wysiłku. Damian będzie musiał pogodzić dziennikarską pasję ze szkołą.
- Szkoła jest oczywiście dla mnie najważniejsza, o czym wie redaktor prowadząca, pani Dagmara Kobla. Będę się jednak starał wszystko ze sobą pogodzić i jestem pewny, że mi się to uda. - deklaruje Damian.

16-latek już przygotowuje pierwsze teksty, które niebawem ukażą się w "Naszym Mieście". Za swoją pracę oczywiście otrzyma wynagrodzenie finansowe.

W maju tego roku swoją przygodę z "Naszym Miastem" rozpoczął także Łukasz Solski. Nasz specjalista od koszykówki postanowił rozbudować przemyską część serwisu, która dotąd nie działała zbyt prężnie. Wziął sprawę w swoje ręce, czego efekty możecie zobaczyć na stronie naszemiasto.pl

Nasi autorzy współpracują nie tylko z mediami należącymi do grupy Polskapresse. Od niedawna dwie praktykantki Wiadomości24.pl., Kasia Karaś i Edyta Piotrowska, próbują swoich sił w "Życiu Warszawy". - Tutaj praca wygląda zupełnie inaczej. – Do Wiadomości mogłam przyjść z tematem wymyślonym rano, czasem ktoś z redakcji mi coś proponował. "Życie Warszawy" to dziennik, tu o temacie myśli się wcześniej. Około godziny 17 powinnam wiedzieć co będę robić następnego dnia – mówi Edyta. – Trzeba też pamiętać o długości tekstu. W Wiadomościach24.pl nic mnie nie ograniczało, mogłam napisać ile chciałam. Tu siadając do tekstu dostaje szablon i muszę się w nim zmieścić.

Interesują Was także radio i telewizja. Agnieszka Wasztyl, która odbywała praktyki w gazecie i radiu, postawiła wszystko na jedną kartę i przeprowadziła się z Krakowa do stolicy. Od lipca pracuje jako reporter/redaktor w telewizji TVN CNBC Biznes i TVN24.
– Ciężko mi było podjąć właściwą decyzję, gdyż jestem jeszcze w trakcie studiów. Stwierdziłam jednak, że raz się żyję i poradzę sobie! Odbyte staże i praktyki opłacały się. Praca w telewizji jest ciężka, ale robię to co lubię – mówi Agnieszka.

To tylko niektóre spośród osób, o których wiemy, że współpracują z innymi mediami. Wygląda na to, że coraz częściej Wiadomości24.pl stają się trampoliną, drogą do kariery dziennikarskiej. Z radością przyjmujemy informacje o Waszych sukcesach i prosimy, abyście informowali nas o kolejnych!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Tryb postępowania
link aw_autorskich_43656.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak Tomku, e-teatr cytuje, ale szkoda, że nie informuje o tym autorów :-). Przynajmniej mnie nie poinformowano o tym fakcie; moja miłośc do teatru jest ogromna, no ale... :-) Ciekawa jestem, czy Przemek Trubalski wie, że jest tam też Jego tekst? :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak Danielu, ostałem się :] Co prawda na razie jestem na urlopie, ale planuję z niego wrócić :P chyba, że mi studia nie pozwolą. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

link stają się też medium opiniotwórczym. Jesteśmy cytowani obok Dziennika, Gazety Wyborczej... np.: w portalach tematycznych. Jeden z najbardziej cenionych w środowisku Teatralnym portali, e-teatr.pl, cytuje nasze teksty! Uważam to za duże wyróżnienie :)

http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/44319.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

No wielkie gratulacje!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ooooo Aguś :-) Witaj :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) male sprostowanie:) PRacuje w TVN CNBC BIZNES, ale realizujemy także programy na antene TVN24 takie jak Fakty Ludzie Pieniadze i Bilans:) Wczesniej wspolpracowalam z TVP Kraków, gazetami a potem trafilam do radia. Natomiast także W24 -choć pisałam tu hobbystycznie-pozwoliły się rozwinąc, bo będac na wymianie w Niemczech nie stracilam kontaktu z pisaniem;)no i- poznałam tu fantastycznych ludzi;) buziaki dla was kochani;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niezmiernie się cieszę! Wielkie ukłony dla Łukasza i w szczególności Damiana. Chłopaki oddali sie swoim miastom! To mi imponuje
A Aga i tak znasz moje myśli ;) Idź jak burza!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasem warto zamieszkać w akwarium aby spełnić swoje zawodowe marzenia ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam być płaszczką? To może w akwarium zamieszkam :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.