Facebook Google+ Twitter

Avangarda - trwa Konwent Miłośników Fantastyki 2007

W dniach 29 czerwca - 1 lipca 2007 w Gimnazjum nr 20 w Warszawie dla miłośników fantastyki przygotowano wiele atrakcji. M.in. Games Roomy, LARP, Aleję Snajperów, Mistrzostwa Polski Crystalicum, konkursy fechtunku, gry terenowe, filmy

Mariusz "Arius" Kur, Mirosław "Xaric" Kowalski organizatorzy konwentu Avangarda 2007 / Fot. Aga ViburnoFantastyka, karcianki, RPG, LARP, bitewniaki, ASG, spotkania z pisarzami i ludźmi kultury, pokazy filmowe, turnieje rycerskie, pokazy antyterrorystów. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla miłośników fantastyki na konwent Avangarda 2007. Impreza ma charakter niekomercyjny i zamknięty. Mogą w niej wziąć udział osoby, które uzyskały zgodę organizatorów na wcześniej ustalonych przez nich warunkach. Team Awangarda w tym roku tworzą: Mariusz „Arius” Kur, Mirosław „Xaric” Kowalski i Piotr „Jottan” Jasiun. W tym roku Awangarda jest organizowana dla fanstów i z myślą o fantastyce. Organizatorzy - Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda z Warszawy przygotowali szereg atrakcji, które powinny zadowolić każdego, kto przybył na konwent w celu rozrywkowego spędzenia czasu. Konwent Avangarda 2007 - Game Room "Heroclics" / Fot. Aga Viburno

Gośćmi tegorocznej imprezy będą m.in. Jacek Komuda, który wygłosi prelekcję o Diable Łańcuckim w sobotę o godz. 14:00, Staszek Mąderek, który szybko i namiętnie opowie o produkcji GWIAZD w CZERNI w niedzielę, w sali filmowej o godz. 11:00, dr Janusz Kowalski, który poprowadzi warsztaty alchemii w sobotę o godzinie 12:00, Witold Jabłoński, który wygłosi prelekcję o mitologii słowiańskiej w sobotę o godzinie 16:00.

Uczestnicy przez cały czas trwania konwentu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności snajperskie. Na szkolnym boisku specjaliści z Air Softowej drużyny SPARTA udzielą porad dotyczących broni oraz pomogą uzyskać skuteczność strzelecką. Przewidziane są pokazy antyterrorystyczne oraz konkurs strzelecki.

W sali kinowej królować będą flaki i hektolitry krwi - czyli GORE. Amatorom makabrycznych produkcji zaprezentowana będzie twórczość amerykańskiej wytwórni TROMA.

Więcej o konwencie na stronie organizatora
Zobacz film z imprezy

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.