Facebook Google+ Twitter

Avenged Sevenfold wystąpi 4 czerwca w Łódzkiej Atlas Arenie!

Po bardzo udanej jesiennej trasie Avenged Sevenfold wraca do europy latem 2014 roku aby zagrać dla wszystkich fanów w miejscach których nie udało im się odwiedzić wcześniej. Wyczekiwany koncert przez polskich fanów stanie się faktem!

 / Fot. Materiały prasowe26 sierpnia Avenged Sevenfold wydał swój długo oczekiwany szósty studyjny album „Hail To The King” we współpracy z Warner Bros Records (producent Mike'a Elizondo).
Hail to the King jest uzupełnieniem pierwszego albumu Nightmare i jest już uważany przez krytyków jako dzieło muzyczne porównywalne do legendarnych albumów hard rocka.
Avenged Sevenfold osiągnął Diamond, Platinum i Gold Award przy sprzedaży albumu w kilkunastu krajach i był headlinerem największych na świecie i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych grając tym samym dla ponad milionowej publiki. Zespół pojawił się także na okładkach wielu magazynów na całym świecie , w tym Revolver , Guitar World, Metal Hammer , RockSound , Kerrang. Nie widać także końca słów uzanania dla zespołu, został bowiem ogłoszony m.in."Największym amerykańskim hard rockowym zespołem 21 wieku", "dźwiękiem i siłą Hard rocka i Metalu w nowym tysiącleciu "," Heavy Metalowymi królami" " bogami metalu"," władcami metalu nowego tysiąclecia”. Album Hail to the King, został uznany za arcydzieło i „najbardziej oczekiwany album rockowy roku ". Uważany jest za "ukoronowanie " zespołu i "ich najśmielszy album”.

Avenged Sevenfold
4 czerwca 2014, Atlas Arena, Łódź.

Ceny biletów :
Trybuny – 203 pln
Trybuny – 181 pln
Inner Barrier - 203 pln
GA (płyta)– 181 pln
Niepełnosprawni – 181 pln


Bilety dostępne od 21 grudnia od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Więcej informacji na www.avengedsevenfold.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.