Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3989 miejsce

"Avengers: Czas Ultrona" w kinach. Aktorzy wspominają pracę nad filmem: "Czuliśmy się jak duże dzieciaki" (wideo)

Film "Avengers: Czas Ultrona" trafił w weekend do polskich kin. Produkcja o superbohaterach święci triumfy na całym świecie, przynosząc ogromne zyski. Aktorzy wspominają tymczasem pracę na planie i chwalą atmosferę stworzoną przez reżysera, Jossa Whedona.

 / Fot. materiały prasoweNa początku maja ekrany polskich kin wszedł film "Avengers: Czas Ultrona" w reżyserii Jossa Whedona. Obraz jest kontynuacją "Avengers", produkcji z 2012 roku.

"Avengers: Czas Ultrona" jest obszerniejsza i bardziej skomplikowana, niż pierwsza część produkcji, co stanowiło nie lada wyzwanie dla reżysera, Jossa Whedona. - To było cięższe niż cokolwiek, co wcześniej robiłem. Zarówno fizycznie, jak i konstrukcyjnie - wyznał reżyser. Nawet jeśli Whedona ogarniał stres, nie dał odczuć tego obsadzie filmu. - Joss wykonał kawał dobrej roboty. Świetnie udawało mu się rozluźniać atmosferę na planie. Każdy z nas bardzo dobrze się bawił. Mieliśmy ubaw po pachy. Czuliśmy się jak duże dzieciaki, które wpadły w niezłe tarapaty. Joss wielokrotnie musiał nas uciszać i sprowadzać na ziemię - wyznali Chris Hemsworth i Chris Evans. Jak obsada superprodukcji wspomina w pracę na planie filmowym i współpracę z Jossem Whedonem?

Czytaj także: Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Captain America: Civil War. Akcję osadzono po wydarzeniach z AvengersCNN Entertainment/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.