Facebook Google+ Twitter

Awanse, ale w lipcu

Jeśli mamy tworzyć prowizoryczne rozwiązania, to lepiej chyba poczekać. Nie sądzicie? Podniosłą i jak zawsze tonącą w przepychu uroczystość wręczenia awansów w naszej dziennikarskiej hierarchii proponuję zatem przełożyć na lipiec.

Przyczyny są dwie. W związku z face-liftingiem serwisu i podejmowanymi przez nas wszystkich próbami okiełznania nowych funkcjonalności, umówiliśmy się, że do lipca trwa proces uzupełniania zdjęć w profilach. Co prawda sądziłem, że mimo braku zdjęć wielu, szczególnie nowych użytkowników, tytuły "Debiutanta" (pierwszy szczebel wtajemniczenia) możemy nadać już teraz, a wręczyć dopiero po uzupełnieniu zdjęć. Jak zauważyło wiele osób, byłoby to jednak rozwiązanie dość oryginalne, a na pewno prowizoryczne. Uwaga najzupełniej słuszna.

http://www.wiadomosci24.pl/grupy_dyskusyjne/watki/95.html

Kwestia druga. Wymogi obowiązującego regulaminu są jasne. Osoba nie mająca zdjęcia w profilu nie może być w żaden sposób uprzywilejowana poprzez rosnące uprawnienia w serwisie. Dlatego, aby nie naginać reguł, proponuję - moment przyznawania uprawnień (awansów): Debiutant - Reporter - Dziennikarz - Redaktor, przełóżmy na pierwszy czwartek lipca.

Korzystając z okazji, proszę o uzupełnianie zdjęć w profilach. Nie tylko z powodu regulaminu (dopuszczającego zresztą publikacje Autorów bez zdjęć w dziale "Moje trzy Grosze"). Jak wykazały nie tylko nasze doświadczenia, dla Czytelnika bardziej wiarygodny jest Autor, nie skrywający swej twarzy za awatarem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pisząc te słowa miałem zielona tabliczkę....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak na razie owe tabliczki z uprawnieniami wykonują dziwne roszady. Przed południem mamy wielu NOWICJUSZY (zielonych a jakże).Po południu/wieczorem zmieniaja sie nagle w REPORTERÓW (Fioletowych).Nastepnego dnia znów odwrotnie.Równiez na linii REPORTER-DZIENIKARZ podobne wymiany.
Myśle, że jest w tym wszystkim jakaś metoda.Taka lekcja pokory dla wszystkich, by woda sodowa nie uderzała ;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.