Facebook Google+ Twitter

Awanse za grudzień. Zobacz, czyja tabliczka zmieniła kolor

Ten zwyczaj ma już kilka lat. Co miesiąc przyznajemy awanse w dziennikarskiej hierarchii W24. Od dawna robimy to w pierwszy czwartek miesiąca. Sprawdźcie, czyja tabliczka zmieni dziś kolor, a kto otrzymał ją po raz pierwszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

Pysiorex
 • Pysiorex
 • 11.01.2012 10:45

Jeden z nowych Redaktorów ma tak mało artykułów, że aż dziwne, że ma jakikolwiek status. O tematyce materiałów nie warto wspominać. Pojawił się w 2007 roku, po 2 latach wygrał konkurs Dziennikarz Obywatelski 2009... a potem zniknął. Z komentarzy pod tekstami o plebiscycie można przeczytać, że to najdziwniejsza decyzja pod słońcem, aby przyznać nagrodę komuś z kilkoma artykułami "o Sarze May". Teraz się pojawił znowu i od razu awansował. Pogratulować kapitule.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju - reporterze, nie wiem dlaczego pominąłeś 96 miejsce w rankingu "reporterki" Elżbiety Sadowskiej i własne 133 miejsce w rankingu. Chyba, że przemawiała przez ciebie dobrze rozumiana skromność.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
 • e
 • 08.01.2012 21:41

Przepraszam ,że się odzywam jako niezalogowany. Jakie to smutne , taka mała społeczność a tyle kontrowersji o tabliczki. Nie dziwmy się ,że w kraju jest jak jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyglądając się comiesięcznym awansom również zastanawia mnie cały ten bałagan. Andrzej zwrócił uwagę na Beatę Traciak, Adama Sęczkowskiego, Damiana Leciaka. Bogdana Węgrzynka, Emi Saboń czy Piotra Wierzbickiego. Zgadzam się, że zasłużyli sobie na awans zdobywając uwagę czytelników i ich pozytywne oceny !!! Prócz wyżej wymienionych wskażę jeszcze Radosława Kowalskiego i Filipa Chochół jako kandydatów na awans !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
uważny
 • uważny
 • 07.01.2012 15:27

Pan Pranagal to chyba żart albo takie macie niskie standardy. 19 art ? I galerie... super zachęta dla innych

Komentarz został ukrytyrozwiń
Z. Bielecki
 • Z. Bielecki
 • 07.01.2012 03:26

Przepraszam bardzo! Gdzie naruszylem regulamin ze usunieto moj komentarz?!??! Napisalem ze sa bardziej zasluzeni dziennikarze na W24 niz niektorzy z nowych REDAKTOROW z ledwie kilkunastoma artykułami. W porownaniu chociazby do P. Damiana Leciaka (kilkaset publikacji!!!) wyglada gorzej niz blado. Czy to tak niepoprawna opinia?!?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 06.01.2012 15:43

Damianie, miej umiar i takt weź chłopie na wstrzymanie !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

gościu ja się zajmuje kulturą a nie polityką. Ty zawsze możesz się zarejestrować. Dalej nie dyskutuje bo tutaj nie ten temat

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
 • gość
 • 06.01.2012 13:37

@Damian Leciak Czemu tak mało wieści z Częstochowy? Trzeba opisać ten dziwaczny projekt alei od pl. Biegańskiego do Jasnej Góry. Miał być tam plac spacerowy - oaza spokoju,a tymczasem samochody jak jeździły tak jeżdżą i pełno parkingów. Bez sensu było to robić żeby teraz samochody to niszczyły.
Poza tym wziął byś się za wytykanie częstochowskim władzom nieróbstwa. Od dziesiątek lat obiecują,że zrobią wreszcie porządnie ulice na Stradomiu,a tymczasem robią tylko do miejsca zamieszkania radnych,a podatki płacą wszyscy mieszkańcy. Mógłbyś wybrać się na Pirotechników i na okoliczne ulice i porobić zdjęć. Krajobraz niczym z "Nocy i Dni". Nie słuchaj wkoło muzyki tylko rób coś skoro jesteś już tym "dziennikarzem" w Częstochowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damianie, wszystko się zgadza, tylko że następny stopień to redaktor, a ten ma olbrzymie przywileje, a nawet zobowiązania, do których nie każdy się nadaje. Ja np. nie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.