Facebook Google+ Twitter

Awanse za grudzień. Zobacz, czyja tabliczka zmieniła kolor

Ten zwyczaj ma już kilka lat. Co miesiąc przyznajemy awanse w dziennikarskiej hierarchii W24. Od dawna robimy to w pierwszy czwartek miesiąca. Sprawdźcie, czyja tabliczka zmieni dziś kolor, a kto otrzymał ją po raz pierwszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Pysiorex
  • Pysiorex
  • 11.01.2012 10:45

Jeden z nowych Redaktorów ma tak mało artykułów, że aż dziwne, że ma jakikolwiek status. O tematyce materiałów nie warto wspominać. Pojawił się w 2007 roku, po 2 latach wygrał konkurs Dziennikarz Obywatelski 2009... a potem zniknął. Z komentarzy pod tekstami o plebiscycie można przeczytać, że to najdziwniejsza decyzja pod słońcem, aby przyznać nagrodę komuś z kilkoma artykułami "o Sarze May". Teraz się pojawił znowu i od razu awansował. Pogratulować kapitule.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzeju - reporterze, nie wiem dlaczego pominąłeś 96 miejsce w rankingu "reporterki" Elżbiety Sadowskiej i własne 133 miejsce w rankingu. Chyba, że przemawiała przez ciebie dobrze rozumiana skromność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze tak jest, jak nie ma jasno sprecyzowanych zasad!

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 08.01.2012 21:41

Przepraszam ,że się odzywam jako niezalogowany. Jakie to smutne , taka mała społeczność a tyle kontrowersji o tabliczki. Nie dziwmy się ,że w kraju jest jak jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyglądając się comiesięcznym awansom również zastanawia mnie cały ten bałagan. Andrzej zwrócił uwagę na Beatę Traciak, Adama Sęczkowskiego, Damiana Leciaka. Bogdana Węgrzynka, Emi Saboń czy Piotra Wierzbickiego. Zgadzam się, że zasłużyli sobie na awans zdobywając uwagę czytelników i ich pozytywne oceny !!! Prócz wyżej wymienionych wskażę jeszcze Radosława Kowalskiego i Filipa Chochół jako kandydatów na awans !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

2010-12-03 napisałem artykuł: "Opracujmy jakieś ramowe zasady awansów na stopnie dziennikarskie".
Napisałem w nim m/in: "Przeglądając spis użytkowników link można dojść do wniosku, że awanse DO są nieraz przypadkowe i wcale niezależne od dorobku DO. Niestety artykuł został "zwrócony".
Redakcja prowadzi m/in Ranking użytkowników wg ocen "Najlepsi użytkownicy". Wśród pierwszej pięćdziesiątki rankingu (zdecydowana większość to wydawcy i redaktorzy - a wiec wydawałoby się wszystko w porządku). Jednak zastanawia 3 miejsce w rankingu Beaty Traciak - dziennikarki z 834 artykułami, czyżby nie zasłużyła sobie jeszcze na awans na redaktora?. Podobnie ma się sprawa "dziennikarzami" Adamem Sęczkowskim - 16 miejsce w Rankingu, Damianem Leciakiem - 17 miejsce w Rankingu, Bogdanem Węgrzynkiem - 39 miejsce w Rankingu , nie wspominając o Barbarze Romer Kukulskiej, czy będących na dorobku Sylwii Legutko. Emi Saboń czy Piotrze Wierzbickim, którzy znaleźli się w pierwszej 50-ce Rankingu "Najlepsi użytkownicy". W drugiej 50-ce Rankingu dalej przeważają redaktorzy i wydawcy, zastanawia tylko wysokie miejsce reporterów: St. Karnach - miejsce 70 w Rankingu, Justyny-Marii Bartkowiak 84 miejsce w Rankingu, czy praktykanta: Michała Kędzierskiego - 97 miejsce w Rankingu. Uważam, że znalezienie się w/w dziennikarzy, reporterów czy nawet praktykanta w pierwszej 100-ce Rankingu użytkowników wg ocen "Najlepsi użytkownicy", świadczy o konieczności ich awansu, gdyż wygląda na to, że sobie po prostu na to zasłużyli, zdobywając uwagę czytelników i ich pozytywne oceny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
uważny
  • uważny
  • 07.01.2012 15:27

Pan Pranagal to chyba żart albo takie macie niskie standardy. 19 art ? I galerie... super zachęta dla innych

Komentarz został ukrytyrozwiń
Z. Bielecki
  • Z. Bielecki
  • 07.01.2012 03:26

Przepraszam bardzo! Gdzie naruszylem regulamin ze usunieto moj komentarz?!??! Napisalem ze sa bardziej zasluzeni dziennikarze na W24 niz niektorzy z nowych REDAKTOROW z ledwie kilkunastoma artykułami. W porownaniu chociazby do P. Damiana Leciaka (kilkaset publikacji!!!) wyglada gorzej niz blado. Czy to tak niepoprawna opinia?!?!

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 06.01.2012 15:43

Damianie, miej umiar i takt weź chłopie na wstrzymanie !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

gościu ja się zajmuje kulturą a nie polityką. Ty zawsze możesz się zarejestrować. Dalej nie dyskutuje bo tutaj nie ten temat

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.