Facebook Google+ Twitter

AWANTURA O KONKUBINĘ

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-24 22:43

POMOCY! Jest sprawa że mojego przyjaciela inwalidy Andrzeja T. rodzina chce się pozbyć i wyrzucić na bruk. Bo jak stwierdzono jest nie wygodny i trzeba karać nie posłuszność.

Miałam przyjemność poznać sprawę Pana Andrzeja T. z Łodzi. Jego historia dotyczy jego związku z młodszą od niego kobietą. Ich znajomość jest dość interesująca pod względem przejść partnerskich, które były wynikiem poznania się po tym jak Pan Andrzej T. wynajmował jeden z pokojów.
    Z czasem po perypetiach partnerskich nastąpiła sprawa iż była małżonka i córka widząc problemy z jakimi boryka się były mąż, wpadły na diabelski pomysł.  W wyniku tegoż pomysłu Pan Andrzej T. przepisał aktem darowizny swoje mieszkanie córce. Nie dostał do dnia dzisiejszego Aktu Notarialnego Darowizny. Jeszcze do tego wykorzystano jego nieuwagę i inwalidztwo. Nie wiedząc co podpisuje a ufając swej byłej małżonce i córce podpisał dokument nie wiedząc u jakiego był Notariusza! 
    W dniu jutrzejszym sobota 25.01.2014 roku ma się stawić u niego rodzina. Była małżonka postanowiła z córką i przyszłym zięciem usunąć z domu jego teściowej jego osobę na bruk.
    Jest to wynikiem sąsiedzkich pomówień dotyczących Pana Andrzeja T. i jego konkubentki ich spotkań, w domu teściowej u której teraz mieszka. Jest takie prawo że osoba pełnoletnia nie ubezwłasnowolniona ma prawo przyjmować kogo chce i kiedy.
    Najciekawszą sprawą jest to że po zapisie darowizny na rzecz córki Pana Andrzeja T. okazuje się iż najprawdopodobniej doszło do przekrętu wyłudzenia, bądź przywłaszczenia mienia w postaci mieszkania i innych dóbr osobistych. Ale w tym wszystkim jest najciekawsza sprawa ponieważ Pan Andrzej T. dowiedział się od córki i żony podczas awantury że jego dziecko, córka nie jest jego biologicznym dzieckiem.
    Więc zadając sobie pytania możemy stwierdzić że Pan Andrzej T. został oszukany i okradziony z jego własności podstępem jakiego dopuściła się jego była rodzina. Ale przecież w takim przypadku jak ten to córka przejmując taką darowiznę prawnie powinna opiekować się swym ojcem do ostatnich jego dni życia.


Dubaj212

Ps. Proszę o szybką interwencję na łamach dziennikarskich i innych. Kontakt do mnie państwo mają i jestem do dyspozycji, ponieważ sprawę znam od podszewki.

Z Wyrazami Poważania.
(Dubaj212 )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.