Facebook Google+ Twitter

Awantura o pielęgniarkę Anię ze spotu PiS-u

Emitowany od wczoraj spot PiS pokazuje, że partia potrafi uczyć się z postępowania innych oraz, że wybory wkroczyły w decydującą fazę. Tylko czy ktoś jeszcze wie, że są one do Parlamentu Europejskiego, a nie Sejmu?

Jacek Kurski / Fot. PAPPremiera nowego spotu odbyła się na zwołanej w sobotę konferencji prasowej. Okazuje się jednak, że od kwestii merytorycznych ważniejsza jest aktorka - Ania, która dwa lata temu wystąpiła w prawie identycznej reklamówce PO. - Chciałbym, żeby pani Ania była ikoną niespełnionych obietnic wyborczych Platformy Obywatelskiej w tej kampanii - mówił na konferencji Jacek Kurski. Chodzi oczywiście o spot, gdzie Platforma ostro krytykowała rządzący ówcześnie PiS za zły stan "budżetówek" oraz służby zdrowia.

"Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca w Polsce będzie się opłacać", "dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć dzieci, a dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo" - można było usłyszeć dwa lata temu. Teraz pani Ania ogłasza, że przestała wierzyć w obietnice premiera i widzi, że wcale nie wiedzie się jej lepiej.

 / Fot. ScreenW tle pojawiają się zdjęcia z wizyty premiera w Peru oraz z konferencji, gdy mówi: "jak coś jest niemożliwe to jest niemożliwe". Na końcu aktorka wraz z całą salą wręcza rządowi symboliczną żółtą kartkę.

Prawo i Sprawiedliwość pokazało, że potrafią się uczyć na zagraniach innych ugrupowań - wynajęcie pani Ani było zagrywką podobną do zaproszenia do reklamówki PO aktora, który wygłaszał sławne "mordo Ty moja" w reklamówce PiS.

Pani Ania występuje w spocie na zasadach normalnego kontraktu aktorskiego i za normalną aktorską gażę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Tylko chyba PIS zapomniał, że to kampania do PE a nie rozprawka o polskiej służbie zdrowia...
Nie wiem gdzie tam chociaż jeden wątek europejski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A tutaj mizerny występ tej pani http://www.tvn24.pl/-1,1601806.1,0,1,kaminski-tusk-to-nie-midas--zamienia-nie-powiem--w-co,wiadomosc.html :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wałęsę też idzie kupić a co dopiero taką aktoreczkę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe czy PiS w kontrakcie zastrzegł sobie, że ów aktorka nie może wystąpić w reklamówkach innej partii, bo jeśli nie to panią Anię możemy jeszcze zobaczyć w tej kampanii ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wniosek: aktor za pieniądze może mówić wszystko;

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spot ukazuje rzeczywistość. W 100% się z nim zgadzam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.05.2009 14:40

Spot ok. Gdyby jeszcze to był pojedynek na programy ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.