Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9629 miejsce

Awantura pod krakowskim sądem

W dniu dzisiejszym kiedy w pokojowy sposób organizacje lewicowi ogłaszali rejestracje ich komitetu wyborczego, przedstawiciel skrajnej pr.... urządził pod Sądem Okręgowym w Krakowie przy ul. Przy Rondzie 7 piknik polityczny.

Wystąpienie prowadzi nn .. . / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Niestety mimo Wejście do gmachu Sądu w Krakowie i tłumy. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków dużego nagłośnienia nikłe było zainteresowanie tym przemówieniem interesantów sądu, a policjanci raczej kryli się po zakątkach obiektu.

Ze strony na Facebooku wynika, że realizatorem tej imprezy był Pan Piotr Moskwa. Przyglądając się temu wystąpieniu przez pewien czas stwierdzam, że ten człowiek coś chciał, ale całe jego przemówienie to był jeden bełkot. Mieszał pojęcia rasistowskie z roszczeniami politycznymi i gospodarczymi. Z rozdawanej ulotki przez asystentów i asystentki tego człowieka można było przeczytać cyt. Polskie Media Niezależne - Misja Mediów Prawdy i Cenzury !

Oczywiście miał wiele racji między innymi cytuje ... Gospodarki Narodowej, Korupcji Urzędników, Kolaboracji Gospodarczej, Niszczenia Polski i Polaków, Bezprawia Sądowego - tu niestety przyznaje racje, Bezprawia Władzy, Procesów Politycznych po 1989 roku - niestety jest to prawda i sam mam dowody, że to się dzieje w sądach krakowskich, a nawet pod dyktando preparuje się sprawy i eksmituje nieprawomyślnych na bruk oraz nęka komornikami.

Niestety podany adres internetowy na ulotce www.infoekspres.pl nie otwiera się z powodów technicznych. Szkoda, że było dużo wrzasku z powodu nagłośnienia i wykorzystywania flagi polskiej oraz miernego zainteresowania przechodniów i interesantów sądów. Powód takiej sytuacji to źle przygotowane merytorycznie wystąpienie, który stało się pospolitym bełkotem, a nie tym jaki autor postawił sobie za cel.

To był nie pierwszy protest przed Sądem Okręgowym w Krakowie, ale niestety najgorzej przygotowany i poprowadzony.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.