Facebook Google+ Twitter

Awantura podczas programu "Teraz My"

– Pan sobie kpi z Rzeczpospolitej! – powiedział Andrzej Morozowski do Jacka Kurskiego podczas programu "Teraz My" w stacji TVN. Między dziennikarzami a politykiem PiS doszło do niesmacznej awantury.

Fot. MWMEDIA – Jest pan śmieszny! – mówił Jacek Kurski. – To pan jest śmieszny! – odpowiadał mu Morozowski.

Rozmówcy mieli dyskutować na temat ujawnionych przez "Gazetę Polską" sensacji na temat sekretarza programowego TVN Milana Suboticia. Według tygodnika, miał on współpracować z likwidowanymi przez Antoniego Macierewicza Wojskowymi Służbami Informacyjjnymi. Zarówno zarząd stacji, jak i sam Subotić zaprzeczają tym doniesieniom. Gazeta powołuje się jednak na źródła związane z komisją likwidacyjną WSI. Jej przewodniczący Antoni Macierewicz stwierdził tymczasem, że o żadnym przecieku nie może być mowy.

We wtorkowym programie Andrzeja Morozowskiego i Tomasza Sekielskiego próżno było szukać merytorycznej dyskusji. Obie strony śmiały się z siebie, krzyczały. – Formuła tego programu była skandaliczna. Nie daliście mi dojść do słowa – denerwował się polityk PiS. – A pan nam! – reagowali dziennikarze.

Dyskutujący skupili się na wątkach pobocznych. Jacek Kurski "wyraził zdziwienie", że w studio nie pojawił się oczekiwany Jan Rokita, a duet prowadzący szydził z "Gazety Polskiej", pokazując, że do artykułu na temat Suboticia użyła niewłaściwego zdjęcia. – To rzeczywiście jest Subotić... Serbski naukowiec – śmiał się Sekielski.

Zarówno dziennikarze, jak i polityk PiS-u byli poddenerwowani. Andrzej Morozowski wyraźnie nie potrafił powstrzymać emocji. Wciąż śmiał się i krzyczał na posła. Ten – nie pozostając dłużnym – wyrzucał mu "lewicową przeszłość".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Według Rzeczpospolitej: "„Andrzej Mrozowski i Tomasz Sekielski urzadzlili wczoraj wieczorem pokaz tendencyjnego dziennikarstwa najgorszego sortu. W swoim programie „Teraz my” dokonali publicznej egzekucji posła Pis Jacka Kurskiego. Poniżyli go i wdeptali w ziemię, przy gromkim aplauzie publiczności.” – komentuje w Rzeczpospolitej Marek Magierowski" ----- dokładnie tak było.
---
Oglądałem ów program i... podziwiałem p. Jacka Kurskiego, że wytrzymał, zachował twarz (w przeciwieństwie do obydwu prowadzących, a szczególnie Morozowskiego). Komentarz Jacka Kurskiego do kamery TVN pod koniec programu: "z takim chamstwem w telewizji jeszcze się nie zetknąłem" (cytat niedokładny, z pamięci) jest bardzo delikatnym komantarzem do sposobu prowadzenia wspomnianego programu przez AM i TS.
---
Późniejszy komentarz p. Paradowskiej (gościa tego samego programu) do nieobecności p. Tomasza Sakiewicza (redaktor naczelny „Gazety Polskiej”) w tymże programie TVN-u, że jest to tchórzostwo, określiłbym również delikatnie, jako... "niestosowny"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.10.2006 00:27

Dajcie spokój! To poprostu było żenujące co poseł Kurski wyprawiał w "Teraz My"... Nie dość, że rzucał TVN bezpodstawnymi oskarżeniami to jeszcze jak poczuł, że nasmrodził to się tego wypierał na wszystkie możliwe sposoby!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

w sądzie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Program programem- za to wczoraj po południu w Tok Fm na antenie programu Blogfm Sekielski ostro polemizował z jednym z autorów artykułu Gazecie Polskiej. Było ciekawiej, bo bardziej merytorycznie..Tak czy siak jutrzejsza sprzedaż GP niewątpliwie wzrośnie, nie wszyscy mają przecież net. Specjalista od otwierania puszek Pandory (Antoni M.) otworzył nową. A wszystko i tak skończy się sądzie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy był program, faktycznie... ;). Morozowski już przesadził w pewnym momencie, ale Kurski też w swoim stylu ściemniał ile się dało. Szkoda, że nie przyszedł Sakiewicz, ale może on z kolei bojkotuje Janinę Paradowską ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.