Facebook Google+ Twitter

Awaria w sieci Orange. Nie można się nigdzie dodzwonić

Od kilkunastu minut klienci sieci Orange mają problemy z korzystaniem z usług operatora - nie mogą wykonywać połączeń telefonicznych.

Logo operatora Orange / Fot. internetNiestety pracownik biura obsługi klienta Orange nie chciał zdradzić przyczyn awarii. Technicy wiedzą że coś się stało i próbują zlokalizować źródło problemu - twierdził konsultant BOK.

Nie jest to pierwsza awaria tego typu. Pod koniec listopada była podobna rzecz zdarzyła się w kilku miastach. W obecnej chwili problemy maja praktycznie wszyscy klienci sieci Orange.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

...
 • ...
 • 05.01.2011 22:11

Podobno pan wydawca broniący na tej stronie operatora winowajcę jest jego pracownikiem. Wydaje się że w takim przypadku uczciwiej byłoby powstrzymac się od wypisywania tego typu komentarzy niż wciskać ludziom brednie o budowie sieci itp. to co się stało jednoznacznie wskazuje ze nie ma to nic wsplnego z warunkami pogodowymi

Komentarz został ukrytyrozwiń
A.D
 • A.D
 • 27.12.2010 19:19

dzisiaj tak samo jest awaria.Można jakoś się dodzwonić do sieci Orange

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Technik konkurencji - oczywiście że ma wpływ, proszę zobaczyć w jaki sposób budowane są elementy sieci. Czynnik atmosferyczny ma tu znaczenie. Niedawno całkiem, któryś z operatorów "wysadził" z zasięgu pół Polski dlatego, że infrastruktura nie wytrzymała obfitych opadów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Telefon
 • Telefon
 • 22.12.2010 03:13

Panie Rafale przeszukałem informacje na temat tego co pan pisze w komentarzu ( awarii sieci ERA ) i ostatnia awarie tak dużą ERA zarejestrowała w 2008 roku i nie była ona związana z pogodą. Tak więc wprowadza pan czytelników serwisu w błąd lub próbuje zarzuci panu Piotrowi niekompetencje, a można tu zobaczyć pańską niekompetencje, więcej taktu z pańskiej strony

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAGDA20
 • MAGDA20
 • 21.12.2010 22:26

ORANGE TO NAJLEPSZA SIEĆ NA ŚWIECIE MACIE NAJLEPSZE PROMOCJE.A WIADOMO ŻE AWARIE ZDARZAJĄ SIĘ NAWET NAJLEPSZYM :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
bialostoczanka mAGDA
 • bialostoczanka mAGDA
 • 21.12.2010 22:14

ORANGE I TAK JEST SUPER I NAPEWNO NIE ZMIENIE GTEJ SIECI NA INNĄ TAK CZASAMI BYWA

Komentarz został ukrytyrozwiń
Technik konkurencji
 • Technik konkurencji
 • 21.12.2010 22:04

Panie Rafale nie zwala pan na pogodę, bo to z nią nie ma nic wspólnego. Po efekcie awarii przypuszczalnie padł któryś z systemów odpowiedzialny za zestawianie połączeń między operatorami. Zatem to nie pogoda jest przyczyną. No chyba, że Orange trzyma serwery na dworze. Podobną awarię miała Era, ale nie na taką skalę. Pozbawić połączeń wychodzących kilka milionów abonentów? Widocznie Orange jest zdolne:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze awarie sieci, w takich warunkach to naprawdę nic nadzwyczajnego. Niedawno podobną awarię miała Era. I pewnie będzie ich tej zimy więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak jak to powiada pan Wojciech Jabczyński, to wina pogody, biedna ta nasza zima :), pogoda nie ma głosu i można na nią wszystko zgonić :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 21.12.2010 21:07

http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/entry/mamy_awari%C4%99_przepraszamy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.