Facebook Google+ Twitter

Awaryjne lądowanie Paris Hilton

  • Źródło: ngo.pl
  • Data dodania: 2006-07-26 10:54

Śmigłowiec Paris Hilton musiał awaryjnie lądować na niemieckiej farmie, aby aktorka mogła skorzystać z toalety.

Odtwórczyni głównej roli w nowej komedii „Pledge This!” zaskoczyła pilota swoim życzeniem, nie bardziej jednak, niż niemiecką rodzinę, którą ochrona gwiazdy powstrzymała przed wejściem do własnego domu, podczas gdy Paris spokojnie załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne. Następnie aktorka spędziła podobno kolejne 10 minut na ganku zdezorientowanego farmera, paląc papierosa.

– Była zimna jak ryba i przeklinała na pogodę – twierdzi nieznany świadek całego zajścia.

Ostatnio Paris Hilton przeżywa kryzys związany z wypuszczeniem przez jej byłego chłopaka ich wspólnie nagraną kasetą zawierającej ostre sceny łóżkowe. Była miłość gwiazdy, Rick Salomon, zbił fortunę na nagraniu, które zatytułował „One Night in Paris” („Noc w Paryżu”). Paris nadal nie może pogodzić się z tą zdradą i twierdzi, że już nigdy nie zaufa żadnemu mężczyźnie. “Nie widziałam nagrania. On jest świnią, jest odrażający. To jest najobrzydliwsza rzecz, jaką ktokolwiek mógł mi uczynić. Byłam wtedy bardzo młoda i naprawdę go kochałam, byłam głupią małą dziewczynką” – powiedziała Hilton w wywiadzie dla angielskiego czasopisma The Guardian.

Pojawiły się pogłoski, że dziedziczka fortuny Hiltona była zaangażowana w upublicznienie nagrania, aby zdobyć rozgłos. Paris zaprzecza tym plotkom: „Nie otrzymałam nawet jednego dolara. Miałam nawet wnieść sprawę do sądu, ale oznaczałoby to trwającą ponad rok rozprawę. Powiedziałam sobie: ’Muszę to potraktować jako nauczkę od życia’”.

Po publikacji nagrania Paris rozpoczęła swój własny telewizyjny Reality Show “The Simple Life” i zarabia obecnie ponad 6 milionów dolarów rocznie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Przed chwilą wszedłem po raz pierwszy do działu * Moje Trzy Grosze / Wiadomości niepotwierdzone* na artykuł *Awaryjne lądowanie Paris Hilton* i widzę tam lipcowe wyznanie pana Pawła, który określa pewną szlachetną a bogatą damę jako zdzirę. Pewnie bym to przeoczył, gdyby nie hece z moim komentarzem, który zawierał dokładnie to samo określenie, jednak nie skierowane do konkretnej osoby, a w znaczeniu ogólnym (np. "wielu Polaków to kretyni i złodzieje") i komentarz został zdjęty przez miłą panią przy poparciu Redakcji.
Oto ów znaleziony wpis
***PawelK198604 31.07.2006 08:52
Ot kolejna zwykła rozwydrzona zdzira z Hollywood!!:-)***
Czyżby niejednakowe traktowanie korespondentów? A może nikt z Redakcji i Czytelników nie czytał tego komentu, a mój jednak został przeczytany przez parę osób?

A przy okazji prawa autorskiego. W omawianym artykule czytamy -
*Ostatnio Paris Hilton przeżywa kryzys związany z wypuszczeniem przez jej byłego chłopaka ich wspólnie nagraną kasetą zawierającej ostre sceny łóżkowe. Była miłość gwiazdy, Rick Salomon, zbił fortunę na nagraniu, które zatytułował „One Night in Paris”*,
a to oznacza, że gościu wypuścił kasetę z aktorką porno bez jej zgody? I zbił kasę? To co to nasze prawo autorskie jest warte? Moje skany są zdejmowane, bo nie załączam zgody autora skanu na emisję wizerunku pilota do telewizora (za co pewnie grozi kara 25 zł), a wcześniej leci artykuł informujący, że świat nie przejmuje się prawami autorskimi? To po co latami tysiące prawników polskich i zagranicznych studiują prawo? Aby cały świat widział, że to jest o kant tyłka potłuc? I jak mamy wychowywać młodzież w poszanowaniu prawa, w szczególności autorskiego?

No i jak z niewersalskim językiem, który owa dama serwuje wobec swego adonisa - *On jest świnią, jest odrażający. To jest najobrzydliwsza rzecz, jaką ktokolwiek mógł mi uczynić. Byłam wtedy bardzo młoda i naprawdę go kochałam, byłam głupią małą dziewczynką” – powiedziała Hilton w wywiadzie*

Jeśli byłą małą, głupią dziwczynką, to powinni tego faceta posadzić za pedofilię?!

Na koniec artykułu czytamy -
*Po publikacji nagrania Paris rozpoczęła swój własny telewizyjny Reality Show “The Simple Life” i zarabia obecnie ponad 6 milionów dolarów rocznie.*
A to oznacza, że
po pierwsze - na dupie (nieco zawężyłem zagadnienie) można nieźle zarobić,
po drugie - ona istotnie jest zdzirą/ździrą, co usprawiedliwia fakt, że ten krytykowany przez mnie komentarz jednak nie został zdjęty przez Redakcję...

I język - * Była zimna jak ryba i przeklinała na pogodę – twierdzi nieznany świadek całego zajścia.*
Albo *Była zimna jak ryba i przeklinała pogodę*
albo *Była zimna jak ryba i klęła na pogodę*

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda gadać, ja ja tej laski nie lubie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ot koljna zwykła rozwydrzona zdzira z Hollywood!!:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czego to gwiazdy nie wymyślą. Pewnie gdyby zażyczyła sobie świniaka od farmera, to jej ochrona siłą by go z chlewu wyciągnęła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.