Facebook Google+ Twitter

Axel Springer rozważa zakup udziałów w serwisie NaTemat.pl

Ringier Axel Springer chce kupić udziały w nowym serwisie Tomasza Lisa NaTemat.pl Właścicielem projektu internetowego jest spółka NextWeb Media oraz Lis, który zostanie również redaktorem naczelnym "Newsweeka", wydawanego właśnie przez Springera.

22 lutego wystartował internetowy serwis NaTemat.pl, którego twarzą jest Tomasz Lis. / Fot. Print screen Natemat.plW poniedziałek wydawca "Newsweeka" podjął decyzję o odwołaniu z funkcji redaktora naczelnego Wojciecha Maziarskiego. Jego miejsce ma zająć Tomasz Lis. Obejmie on stanowisko po zakończeniu okresu zakazu konkurencji wynikającego z umowy z wydawcą "Wprost". Do tego czasu redakcją kieruje Aleksandra Karasińska - dotychczasowa zastępczyni Tomasza Lisa.

Czytaj także: Krytyczne spojrzenie na serwis NaTemat.pl

22 lutego wystartował internetowy serwis NaTemat.pl, którego twarzą jest Tomasz Lis. Dziennikarz ma 45 proc. udziałów w projekcie. Springer informuje, że jest zainteresowany zainwestowaniem w ten projekt. Wydawca rozważa zakup udziałów w serwisie, ale jak zaznacza nie jest to priorytetem. "Jesteśmy w pełni zadowoleni z rozmów z Tomaszem Lisem dotyczących Natemat.pl i współpracy z portalem - informuje w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Roman Szczepanik, dyrektor komunikacji korporacyjnej i HR w Ringier Axel Springer Polska.

Serwis NaTemat.pl działa o od tygodnia. Jego zespołem kieruje Tomasz Machała.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

@ Ad Rem. Chętnie podyskutuję, gdzie w moich materiałach niby jest ta manipulacja. Poproszę jednak o przedstawienie się i podanie konkretnych przykładów, a nie wypowiadaniu niczym niepopartych sądów. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ad Rem
  • Ad Rem
  • 29.02.2012 17:59

@ Pan Mariusz zawsze manipuluje ! Powinien iść pan na termin do Lisa , może się pan nauczy dziennikarstwa. Redaktor społecznościowy powinien wykazać się szczególną starannością.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Janie, proszę odróżnić informacje od opinii i analizy. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Bat
  • Jan Bat
  • 29.02.2012 12:34

Praktycznie o tym samym piszesz już w drugim artykule, żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.