Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18049 miejsce

Axl Rose pojedzie w trasę z AC/DC. Wokalista Guns N' Roses zastąpi Briana Johnsona (wideo)

Axl Rose pomoże zespołowi AC/DC dokończyć trasę koncertową. Wokalista Guns N' Roses zastąpi Briana Johnsona, który niestety ma problemy ze słuchem.

 / Fot. By Ed Vill [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons"Członkowie AC/DC chcieliby podziękować Brianowi Johnsonowi za jego wkład i poświęcenie na przestrzeni lat. Jak bardzo chcemy zakończyć trasę tak, jak się zaczęła, tak wspieramy decyzję Briana o ratowaniu słuchu. Mamy determinację, by zadośćuczynić zobowiązaniom związanym z trasą, ze względu na ludzi, którzy wspierali nas przez lata. Na szczęście Axl Rose zaoferował pomoc, byśmy mogli tego dokonać" - czytamy na stronie AC/DC.

Australijski zespół dokończy więc z frontmanem Guns N' Roses trasę Rock Or Bust Tour. Na nowo zostaną ustalone terminy dziesięciu koncertów AC/DC w USA. Chodzi o to, by nie kolidowały z występami reaktywowanego w pierwotnym składzie Guns N' Roses. Zespół zagra też 12 koncertów w Europie. Najbliższy z nich odbędzie się 22 maja w Pradze.

Swoistym przypieczętowaniem umowy między Axlem i AC/DC był gościnny występ Angusa Younga na koncercie Amerykanów. 16 kwietnia gitarzysta pojawił się na festiwalu Coachella, by wykonać wspólnie cover Led Zeppelin "Whole Lotta Rosie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.