Facebook Google+ Twitter

Azrael żegna się z internautami. "Jutro mam operację mózgu"

Azrael, jeden z najpopularniejszych polskich blogerów, zmieścił w serwisie You Tube wideo, na którym żegna się ze swoimi czytelnikami. Jutro czeka go poważna operacja. "Nie wiem, czy to nie jest moje ostatnie nagranie" - napisał.

Janina Paradowska i Azrael Kubacki na wręczeniu nagród w konkursie Wiadomości24.pl / Fot. Polska/ Maciej JeziorekWczoraj słynny bloger zmieścił w serwisie You Tube wideo, na którym żegna się ze swoimi przyjaciółmi. Określa tak osoby, które od wielu lat czytają jego wpisy i którym nie są obce jego przekonania.

Azrael znowu z nami. Operacja się udała!

Azrael: Walki pomiędzy redakcjami obniżają ich wiarygodność

Powodem nieobecności Azraela jest pobyt w szpitalu i czekająca go 23 listopada operacja mózgu. "Nie wiem czy wrócę i w jakim stanie wrócę" - podkreśla. W tych trudnych chwilach ważna jest dla niego świadomość, że istnieją osoby, w tym także politycy, które popierają jego poglądy.

Azrael Kubacki mówi o sobie "bezczelny bloger". Od początku podkreśla, że jest liberałem, "który zawsze będzie popierał liberalizm". W Internecie aktywnie udziela się w kilku miejscach, a jego wpisy można przeczytać m. in. na blogu tokfm.pl czy natemat.pl. Chętnie też zabiera głos w politycznych dyskusjach.
Politycy wiedzą, że nie zawaha się zadać im trudnych i kłopotliwych pytań.

Azrael jest zawsze doskonale przygotowany. Z pozoru nieśmiały i małomówny, ożywia się natychmiast, gdy rozpoczynają się polityczne dyskusje. Jego znakiem rozpoznawczym stał się ostry, przenikliwy głos.

Jego działalność w sieci została szybko zauważona. W 2007 roku otrzymał nagrodę Blogera Roku w kategorii Polityka przyznawaną przez portal Wiadomości24.pl. Jesienią 2012 roku został zaproszony prze Biuro Informacyjne PE w Polsce na sesję europarlamentu. Wraz z innymi dziennikarzami i blogerami wziął udział w cyklu spotkań z europosłami.

Azrael - Bloger Roku 2007 w kategorii Polityka, konkursu organizowanego przed Wiadomości24.pl

"To nie jest prawda, że walczyłem tylko z kaczyzmem. Raczej z pewnymi odbiciami tego towarzystwa" - mówi. "Chciałbym, żeby Polska była krajem liberalnym. Nieważne, czy lewicowym, czy prawicowym, ważne, że liberalnym. Dziękuję bardzo" - dodaje na koniec Azrael.


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 22.11.2012 18:31

Życzę zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miejmy nadzieję, że podobne nagranie, ale z powitaniem przeczytamy/usłyszymy po koniecznym okresie rekonwalescencji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będzie dobrze . Mogę pana słuchać , czytać ciągle .
Zdrówka , czekam na kolejne arty !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo mi przykro, że tak straszna choroba dotknęła mojego byłego redakcyjnego kolegę. Łączę się ze wszystkimi, którzy życzą mu przeżycia i wyzdrowienia, zaś Autorce dziękuję za udział w rozpowszechnieniu tej wiadomości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.