Facebook Google+ Twitter

AZS Białystok na dobrej drodze do... spadku z ligi

Kompromitacja, żenada takie wrażenie mogli odnieść kibice, którzy w sobotnie popołudnie postanowili wybrać się na drugi mecz o utrzymanie w PlusLidze Kobiet pomiędzy AZS-em Białystok i KPSK Stal Mielec.

Prawdopodobne jest, że siatkarski klub AZS Białystok już niedługo zniknie z siatkarskiej mapy Polski. Podopieczne Czesława Tobolskiego w sobotę drugi raz z rzędu przegrały z mielecką Stalą. W drużynie Jacka Wiśniewskiego podczas tego spotkania było widać zaangażowanie i wolę walki. W zespole z Białegostoku w drugim secie coś się zacięło i akademiczki przegrały to spotkanie, mimo że teoretycznie były lepszym zespołem. – Podczas tego meczu robiliśmy proste błędy na pojedynczym bloku, wiele piłek lądowało także na autach. Ogólnie popełniliśmy trzydzieści własnych błędów, co jest stanowczo za dużo jak na pięć setów - podsumował to spotkanie Czesław Tobolski.

Podczas tego spotkania w zespole z Białegostoku zawiodły dwie zawodniczki z podstawowego składu. Chodzi mianowicie o Aleksandrę Kruk oraz Dominikę Sieradzan. Do tego dołożyła się dziwna wizja trenera Tobolskiego, który dokonywał dziwnych i niezrozumiałych zmian. W czwartej partii na parkiecie za Aleksandrę Kruk pojawiła się Joanna Szeszko. Kapitan białostockiego zespołu popisała się nieprzyjemną zagrywką, podbiła piłkę w obronie, zdobyła punkt i z niezrozumiałych przyczyn musiała opuścić boisko.

- Miałem podstawy ku temu, aby liczyć na te zawodniczki, które ciągnęły grę przez cały sezon – tłumaczył szkoleniowiec akademiczek.

Na szczęście akademiczki wygrały tę odsłonę i mogły powalczyć w tie breaku. Słowo „mogły” jest dobrym określeniem, ponieważ białostoczanki w secie prawdy przeszły obok meczu. Można powiedzieć, że nie nawiązały w nim walki z przeciętnie grającymi rywalkami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.