Facebook Google+ Twitter

B jak Bezpieczny. MP jak Miss Polski

Parking przy ul. Mierzejewskiego był najbardziej obleganym przez kierowców miejscem w Radomiu. Wszystko za sprawą nietypowego patrolu. Policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego KWP wspomagała najpiękniejsza Polka, Paulina Maziarz.

 / Fot. WikipediaPaulina wraz z policjantkami, z okazji Dnia Mężczyzn, postanowiły przypomnieć o zasadach bezpiecznej jazdy w ten / Fot. Archiwum KWP w Radomiu właśnie sposób. Kierowcy, którzy poruszali się zgodnie z obowiązującymi zasadami byli nagradzani drobnymi upominkami przygotowanymi przez partnerów akcji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów oraz Centrum Reklamy Nmedia.

Na nagrody zasługiwali ci kierowcy, którzy zachowywali się właściwie na drodze, mieli zapięte pasy bezpieczeństwa, ustępowali pieszym na przejściach, a swoją kulturą na drodze stanowili wzór do naśladowania dla swoich bliskich i innych uczestników ruchu drogowego.

Cały tydzień mazowieccy policjanci przypominają o tym, jak być bezpieczniejszym na drogach województwa. Zaczęło się w środę.

W Dniu Kobiet do kierujących pojazdami oraz pieszych i rowerzystek trafiły kwiaty.

 / Fot. Archiwum KWP w RadomiuW Dniu Mężczyzn policjantki zwracały szczególną uwagę na bezpieczeństwo panów, a do współpracy zaprosiły pochodzącą ze Zwolenia Miss Polski.

Jak podkreślały funkcjonariuszki z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Radomiu oraz towarzysząca im Paulina Maziarz: poprzez właściwe zachowanie na drodze, mężczyzna sam może zdecydować, jakim kierowcą chce być, a szczęściem jest samo życie.

Dlatego należy zapinać pasy, by szczęścia nie utracić.

- Nie obyło się bez wspólnych zdjęć, a akcja "Prawdziwy mężczyzna – odpowiedzialny kierowca" wpisała się w program  / Fot. Archiwum KWP w Radomiuprofilaktyczny B&N czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony, którego inicjatorem jest KWP w Radomiu - dodała rzeczniczka nadkom. Alicja Śledziona.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.