B klasa gr. 3 Krosno: Łęki Dukielskie - Sparta Draganowa 0:0

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-09-10 13:55

Zorza utrzymała fotel lidera. Orzeł z Bieździedzy goni czołówkę, po wyjazdowym meczu dopisuje na swoje konto kolejne 3 punkty. Słaba forma piłkarzy z Warzyc i aż siedem goli w Brzyskach.

Zorza Łęki Dukielskie - Sparta Draganowa 0:0
Zorza: Węgrzyn – Leń, Krzepkowski, Gwizdak, P. Dziadosz – D. Dziadosz, Rubaj (46. Plebanek), D. Gac (85. Józefczyk), Cypara - J. Gac, Pabis.
Sparta: Łopatkiewicz - M. Mielech, A. Mastej (74. R. Szwast), Soliński - Widzisz (89. Wolański), Pasterkiewicz, S. Mielech, D. Mielech, Mikosz – P. Mielech, Jop.
Sędziowali Wojciech Geldner oraz Wacław Bocoń i Robert Gurgacz (Krosno). Żółte kartki: D. Mielech. Widzów 150.

W pierwszej połowie wiało nudą. Zespoły ograniczały się do gry „na zero” w tyłach, co nie mogło podobać się przybyłym kibicom. Gola mogli zdobyć przyjezdni. Słupek uratował Węgrzyna, po strzale Dariusza Mielecha. Druga połowa była już ciekawsza i lepsza w wykonaniu gospodarzy. Zorza stworzyła sobie kilka dobrych okazji do strzelenia bramki, lecz albo precyzji brakowało napastnikom Łęk albo dobrze interweniował Łopatkiewicz.
Najbliżej celu był Jarosław Gac. W 81. minucie, po centrze Dariusza Dziadosza, główkował, lecz piłka minęła światło bramki. Następnie Krzepkowski, strzałem z rzutu wolnego mógł pokonać bramkarza Sparty, jednak piłka przeszła minimalnie nad poprzeczką. Goście także mieli swoje szanse. Paweł Mielech nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Węgrzynem. Dariusz Mielech także próbował oszukać rywala upadając w polu karnym rywala po interwencji Węgrzyna, ale sędzia tego spotkania nie dopatrzył się przewinienia bramkarza Zorzy i ukarał żółtą kartką pomocnika Draganowej.

Pozostałe wyniki:
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Orzeł Bieździedza 1:3 (0:2) Urban (78) – Kuryj (15), Łętowski (45), Marchewka (48); Tempo Nienaszów – Wisłoka Niegłowice 5:1 (3:0) Jaracz (3), Gajowski (17), Śląski 2 (41, 70), Leśniak (57) - Lewandowski (82); Liwocz Brzyska – Tęcza Zręcin 3:4 (2:1) D. Wojdyła (27), Mikoś (36-karny), Wal (55) – Czubka (43), Limberger 2 (53, 89), Żołna (58); Dębowczanka Dębowiec - Polonia Kopytowa 2:2 (0:1) Musiał (71), Bielecki (75) – Tłuściak (26), Gierlasiński (58); Orzeł Faliszówka – LKS Warzyce 9:1 (4:0); Dragon Glinik Nowy – Sparta Osobnica 2:4 (1:2).