B klasa gr. 6 Rzeszów, 2. kolejka: Marmury - Florian 6-0 !

• Autor usunął profil

• Data dodania: 2008-08-25 21:58

Bardzo wysoka porażka Floriana w Przyłęku. Derby gminy Kolbuszowa dla Weryni, Werynianka jedną bramką pokonuje Widełkę. Tylko Podole z kompletem punktów.

Florian mógł w 10. minucie objąć prowadzenie. W sytuacji sam na sam z Misiakiem znalazł się Cichowski, ale górą był bramkarz miejscowych. Później etatowy egzekutor – Zbigniew Sukiennik odpowiedział skutecznym strzałem. Goście nadal groźnie atakowali, lecz Misiak nie dawał się zaskoczyć. Dobra zmianę dał Omylanowski. Wszedł na boisku dopiero w 62. minucie, a zdążył dwukrotnie pokonać Kalickiego. Świetna dyspozycja bramkarza połączona z skutecznością napastników, dała Przyłękowi cenne trzy punkty.

Marmury Przyłęk – Florian Ostrowy Tuszowskie 6-0 (3-0)
Sukiennik 3 (17, 42, 66), Czerw (20), Omylanowski 2 (64, 82)).
Marmury: Misiak – W. Komaniecki, Krupa (62. Omylanowski), Gancarczyk (60. Mazur), P. Komaniecki – Czerw, Stec, F. Chodór, B. Chodór (27. Hul) – M. Chodór, Sukiennik.
Florian: Kalicki – Jachyra, Trojnacki, Damian Piechota, Dawid Piechota – Maziarz (66. Więcek), Rzeszutek, Mazur (46. Smoła), Siuzdak – Misiak, Cichowski (46. Chmielewski)
Sędziował: Jakub Redwan (Mielec). Żółta kartka: Rzeszutek. Widzów 100.

Pozostałe rezultaty:
Kolbuszowianka II Kolbuszowa – Vigor Trzęsówka 6-0 (2-0) Altaner 2 (20, 69), Stagraczyński (40), Pruś 3 (50, 55, 67); Wisłoka Podole – Trotyl Zarębki 2-1 (2-1) Lipiór (10), P. Król (26) – M. Mokrzycki (33); Tuszymka Tuszyma – Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-4 (1-1) Strzelczyk (18), Ziomek (55), Błachowicz (85) – Biesiadecki 3 (7, 65, 80), Wlazło (71). Werynianka Werynia – Wilga Widełka 1-0 (0-0) Kwaśnik (74). Pauza: Strażak Rzemień.