Facebook Google+ Twitter

B. Komorowski: Harcerstwo łączy ludzi

Wczoraj prezydent RP Bronisław Komorowski odwiedził Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów "Wicek 2013" w Toruniu. Zlot organizują w setną rocznice urodzin Patrona Harcerstwa dwie największe organizacje harcerskie: ZHP i ZHR.

Prezydent na Zlocie Od wtorku w Toruniu trwa Międzynarodowy Zlot Harcerzy i Skautów "Wicek 2013". Zorganizowano go w setną rocznicę urodzin Patrona Harcerstwa bł. ks. podharcmistrza Stefana W. Frelichowskiego. Wczoraj Zlot odwiedził prezydent RP Bronisław Komorowski - Protektor Harcerstwa.

Podczas rozmów z harcerzami Prezydent podkreślał, jak ważną rolę odgrywa harcerstwo, że w byciu harcerzem najważniejsze jest to, iż w ludziach podobnie myślących widzi się braci. Protektor organizacji harcerskich dołączył do harcerskich zajęć, piosenki i pląsów.

Wieczorem, na zakończenie wizyty u harcerzy, prezydent powiedział: Harcerstwo łączy ludzi. Dziękuję Wam za to, że możemy razem patrzeć w niebo i marzyć. Szczególnie dobrze marzy się o dobrych ludziach - zwłaszcza tutaj, w Toruniu pod sierpniowym niebem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.