Facebook Google+ Twitter

Baaba, Gaba Kulka i Bunio S. na koncercie w Lublinie już w sobotę

Dwa ważne dla kultury miejsca postanowiły zamienić się siedzibami - dla uczczenia tej okoliczności 19 lutego wieczorem ostatni koncert Baaby, Gaby i Bunia w Warsztatach Kultury na Popiełuszki 5 w Lublinie, na pożegnanie i dobry początek.

Rzecz w tym, że Warsztaty Kultury, dotychczas mieszczące się w architektonicznie wyjątkowych byłych warsztatach szkolnych (budynek postindustrialny, o pięknej bryle i nietypowym charakterze na tle centrum Lublina) przy Popiełuszki 5, przenoszą się do dotychczasowej siedziby Galerii Labirynt na Starym Mieście - i oddają jej tym samym swoją przestrzeń. Oznacza to spore zmiany dla kultury Lublina, i dlatego też warto je przypieczętować jakimś rozrywkowo-artystycznym wydarzeniem.Zaproszenie Baaby (Duda, Zabrodzki, Weber, Moretti) - czyli jednego z ważniejszych awangardowo/alternatywnych zespołów na polskiej scenie, w towarzystwie Gaby Kulki (z którą Baaba już nie raz się pokazywali) - sensacyjnego głosu i wielkiego piosenkowego talentu, wreszcie Bunia S. znanego z Dick4Dick chociażby (jeden z naprawdę nielicznych indie zespołów, który sprostał światowym standardom i gra świetne koncerty) - będzie strzałem w dziesiątkę w tym kontekście. Tym bardziej, że tym razem propozycja zespołu to polski big bit i mieszanka hitów - jakich, możemy się domyślać do ostatniej chwili. I spodziewać dosłownie wszystkiego, w najbardziej zaskakujących interpretacjach. A koncert to ważny z jeszcze jednego powodu - skład właśnie wynurza się z głębi studia nagrań, którym dyryguje sam Maciej Cieślak, więc wszystko będzie bardzo świeżym doznaniem.

Zapraszamy serdecznie: 19 stycznia 2013 (sobota), godz. 19.00
bilety: 20 zł – przedsprzedaż od 8 do 18 stycznia w godz. 8.00 – 16.00; 25 zł - sprzedaż w dniu koncertu od godz. 17.00; bilety do nabycia w nowej siedzibie Galerii Labirynt przy ul. ks. J. Popiełuszki 5
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.