Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

44905 miejsce

Baba Wanga - bułgarska jasnowidzka przepowiada przyszłość

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-10 17:24

Według przepowiedni bułgarskiej jasnowidzki, to właśnie 10 listopada ma wybuchnąć III wojna światowa. Ma rozpocząć się od małego konfliktu, a raczej prowokacji, którą świat z początku zlekceważy...

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

xxx
  • xxx
  • 29.11.2010 07:54

ludzie , w co wy wg. wierzycie ? ;d przecież t logiczne , że nic takiego się nie stanie a media ? . media to inna bajka , oni mają swój świat i ich wymysły tak naprawdę sterują naszym światem ;d .. myślą , ze pozmyślają jakieś bzdury i wg. poprzekręcają słowa i się szczycą ;d dajcie spokój , ..
poza tym 10 listopada już był , i żyje .. jakoś się trzymam , i nie ma powodów do siania paniki -,- ..
jestem Katoliczką , i w biblii piszą , ze nie znamy dnia ani godziny .. więc tak zostawmy .
........................................................................ ............................................................................
Paula to ja widzę że nic wspólnego z logiką nie masz - wybacz
Tak - mass media mają swój świat i to prawda, prawdą jest też że w dużej mierze
mają wpływ na nasze życie i to duży. Jednak nie wszystkie informacje które podają
są zmontowane, poza tym gdyby nie podawali prawdziwych informacji to nikt by im
nie uwierzył ale trzeba umieć rozróżniać informacje które podają.

na moje oko to masz z 17-18 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Alan
  • Alan
  • 24.11.2010 15:19

no i stalo sie wczoraj...

Komentarz został ukrytyrozwiń
martin luteren
  • martin luteren
  • 23.11.2010 12:57

wg kalendarza juliańskiego dziś jest 10.11.2010 roku - tego kalendarza używa do tej pory choćby kościół prawosławny

Komentarz został ukrytyrozwiń
kam
  • kam
  • 23.11.2010 10:31

na to się zaczyna sprawdzać. Dzisiaj jest 23 listopada

Komentarz został ukrytyrozwiń
paula
  • paula
  • 12.11.2010 23:49

ludzie , w co wy wg. wierzycie ? ;d przecież t logiczne , że nic takiego się nie stanie a media ? . media to inna bajka , oni mają swój świat i ich wymysły tak naprawdę sterują naszym światem ;d .. myślą , ze pozmyślają jakieś bzdury i wg. poprzekręcają słowa i się szczycą ;d dajcie spokój , ..
poza tym 10 listopada już był , i żyje .. jakoś się trzymam , i nie ma powodów do siania paniki -,- ..
jestem Katoliczką , i w biblii piszą , ze nie znamy dnia ani godziny .. więc tak zostawmy .

Komentarz został ukrytyrozwiń
>.<
  • >.<
  • 12.11.2010 16:33

ludzie ogarnijcie się! przecież TO NIEMOŻLIWE! aby w naszych czasach wybuchła wojna światowa! Ludzie się nudzą i wymyślają jakieś cuda. Jakbyście chcieli wiedzieć to koniec świata przepowiadają już od kilkuset lat i... nadal żyjemy. Niektórym szajba odwala i myślą że są fajni... albo się kleju nawąchali...

Komentarz został ukrytyrozwiń
ziomeczek
  • ziomeczek
  • 12.11.2010 12:12

prosze was nie wąchajcie już kleju

Komentarz został ukrytyrozwiń
Krisek
  • Krisek
  • 12.11.2010 11:09

A skąd wiecie, że Baba Vanga naprawdę nie miała wizjii? Z adim sie zgadzam, ale 1 i 2 wojna światowa rozpoczęła się po cichu. Może nawet teraz już walczą a my nic o tym nie wiemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Aga
  • Aga
  • 11.11.2010 20:28

Jak dla mnie to kompletna bzdura! Ludzie nie mają czym się zajmować, więc wynajdują sobie tego typu zajęcia. W dzisiejszych czasach nikt ani nie chce, ani nie dąży do wojny. Może wreszcie ludzie z bujną wyobraźnią wezmą to pod uwagę?

Komentarz został ukrytyrozwiń
...
  • ...
  • 11.11.2010 20:25

wicie co?..... już miały być 2 końce świata... wanga wiedziała już o III wojnie? no może ale ja w to nie wierzę, jestem katolikiem i wg. Bibli wiemy że nie znamy dnia ani godziny.