Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

330 miejsce

Babcia sponsoruje wakacje. Nastolatkowie celem

Mają swoje lata, dużo pieniędzy i jeszcze więcej pomysłów na ich wykorzystanie. Mimo wieku zaczynają odkrywać możliwości internetu. I zaczyna się przygoda związana ze sponsoringiem. Tylko, że tutaj to one rozdają karty.

Portal z anonsami towarzyskimi, a na nim wpis: „Dojrzała kobieta na emeryturze zasponsoruje wakacje młodemu chłopakowi (20-25 lat) we Włoszech. Dwutygodniowy wyjazd na początku czerwca 2013 roku. Pełna dyskrecja”. Podany jest numer telefonu oraz adres mailowy.

Dominujące kobiety
Jeszcze kilka lat temu ogłoszenia sponsoringu przeważnie kierowane były w stronę młodych pań. A ich adresatami byli bogaci, samotni, starsi mężczyźni. Faceci szukający dziewczyn do towarzystwa, oferujący duże pieniądze za spotkania, towarzystwo, seks bez zobowiązań. Dziś takie propozycje można usłyszeć również od kobiet. Nawet tych, które według stereotypu powinny każdy ranek spędzać w kościele, a potem siedzieć z wnukami. Okazuje się, że starsze kobiety zaczęły wykorzystywać możliwości internetu do zaspokajania swoich najskrytszych marzeń.

Target: młodzi chłopcy
Dojrzałe kobiety, które gotowe są zaoferować ekskluzywne wakacje mają też swoje wymagania. Poszukiwani mężczyźni muszą być w wieku od 20 do 25 lat. Mile widziana jest sportowa sylwetka i gotowość do przeżywania upojnych nocy tylko we dwoje. Oczywiście podczas trwania wakacji muszą zgadzać się na wszystko i być na każde zawołanie. Po powrocie z wypoczynku „tymczasowa para” rozstaje się i gwarantowana jest pełna dyskrecja i anonimowość. Chyba, że ich związek połączy uczucie, lub duże pieniądze – wtedy spotykają się dalej…

Niepozorne
Mogłoby się wydawać, że takie kobiety znane są tylko z plotek i książek. Jednak internet skrywa największe tajemnice, które siedzą w ludzkich głowach. A ci, którzy decydują się na opowiadania o swoich fantazjach w internecie, często otrzymują odpowiedź od osób, o podobnym myśleniu. A jak widać po ogłoszeniach oraz zdjęciach – chętnych nie brakuje. Co kusi? Duża suma gotówki, chęć niecodziennej przygody, możliwość sprawdzenia się?

źródło: piotrpolok.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie od dziś wiadomo, że kobiety nabierają apetytu z wiekiem, faceci wręcz odwrotnie. Nic dziwnego, że szukają młodych napalonych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.