Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4252 miejsce

Babciu, Dziadku żyj sto lat!

"Jestem mała różyczka, wyskoczyłam z koszyczka. Nie umiem winszować, tylko pocałować" Wielkim krokami zbliża się Dzień Babci, a zaraz po nim Dzień Dziadka.

Zawsze uśmiechnięci, pełni troski, zrozumienia i dobrych rad - tacy właśnie są dziadkowie. Już za parę dni ich wielkie święto - Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Dziadkowie odgrywają ważną rolę w wychowaniu wnucząt. Babcia zawsze przytuli i pocieszy, a dziadek przekaże wnukom swoje mądrości i doświadczenie. Dzięki ich trosce i zrozumieniu świat staje się dla dzieci cieplejszy. Warto więc w tym wyjątkowym dniu pokazać, jak bardzo są wyjątkowi.

"Babciu, babciu cóż ci dam, jedno serce tylko mam, a w tym sercu róży kwiat, Babciu, babciu żyj sto lat"

Licencja creative commons / Fot. Matti/ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/dc/Child_pushing_grandmother_on_plastic_tricycle.jpgŚwięto babci w Polsce obchodzone jest 21 stycznia. Babcie zawsze są przy wnukach, zawsze znajdą dobre rozwiązanie, przytulą i osłodzą smutki pysznym ciastem. Sprawmy więc, aby w ten wyjątkowy dzień poczuły się szczególnie.

Wnuki mogą podziękować za uśmiech, zrozumienie i dobre rady. Mogą kupić kwiaty albo koszulkę z nadrukiem „Super Babcia”. Nic jednak tak nie ucieszy, jak prezent podarowany prosto z serca. Laurki czy zakładki do książek wykonane samodzielnie sprawią na pewno wiele radości.

"Dziadku, dziadku, czy to Ty? Coś na Twojej głowie lśni. To korona, słowo daję, przecież znam korony z bajek"

Również dziadek doczekał się swojego święta, które obchodzimy zaraz po Dniu Babci, 22 stycznia. Pamiętajmy również o nim – niech poczuje naszą wdzięczność za każde dobre słowo, które nam przekazuje. Zadbajmy o to, aby ten szczególny dzień na zawsze pozostał w jego pamięci.

Święto Babci i Dziadka już za parę dni. Niech wnuczęta przygotują piękne laurki, bukieciki z kwiatuszków albo zakładki do książek, aby na twarzy dziadków pojawił się szeroki uśmiech.

Laurka
Ramki do zdjęć
Breloczek do kluczy
Zakładka do książkiWybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

:)

Uściski dla Wnuków z podziękowaniem za życzenia.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.