Facebook Google+ Twitter

Babi Targ i Zielona Szafa - czas na wiosenne porządki!

Już w niedzielę, 12 maja Miejski Stadion w Poznaniu opanują Panie. Tego dnia odbędzie się wielka akcja wymiany ubrań i dodatków. W programie równiez eko-warsztaty dla dzieci.

12. maja, g. 12.00- 15.00, Stadion Miejski w Poznaniu

Miejski Stadion w Poznaniu po raz kolejny zamieni się w eko-targowisko - 12 maja odbędzie się akcja wymiany ubrań. Zrób wiosenny porządek w swojej szafie, zamiast wyrzucać - wymień, sprzedaj lub oddaj innym zbędne ubrania, buty czy dodatki.

Pasjonujesz się modą, ale w twojej szafie brakuje już miejsca? Nie możesz się rozstać z ulubionymi sukienkami, w które nie mieścisz się od kilku sezonów? Twój chłopak po raz kolejny podarował ci sweterek w paskudnym kolorze? Koniecznie przyjdź na BABI TARG! To spotkanie, podczas którego pozbędziesz się ubrań zalegających na dnie szafy oraz za grosze upolujesz niepowtarzalne okazje. Na Babim Targu możesz wymieniać, sprzedawać i kupować odzież, biżuterię, torebki, buty i inne akcesoria. Nowością majowej edycji będzie Zielona Szafa czyli specjalnie wydzielona przestrzeń, w ramach której obowiązywać będzie wyłącznie bezgotówkowa wymiana.
W programie imprezy znajdą się również: sekcja Mami Babi Targ, czyli wymiana ciuszków i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, eko-warsztaty dla dzieciaków z Akademią Malucha AKUKU oraz kiermasz mody i designu, podczas którego swoją biżuterię, ciuchy, torby, ręcznie szyte zabawki i inne gadżety zaprezentują młode, obiecujące projektantki związane z Poznaniem.

Babi Targ i Zielona Szafa - jedna impreza dwie formuły eko-wymiany. Podczas majowej edycji Babiląd ze wsparciem Kompanii Piwowarskiej zorganizuje dodatkowo specjalną przestrzeń przeznaczoną wyłącznie na wymianę ubrań. Żeby wejść do Zielonej Szafy uczestniczki będą musiały przynieść ze sobą przynajmniej jeden ciuch na wymianę, który trafi do wspólnej "puli" ubrań wyeksponowanych na wieszakach. Uczestniczki będą mogły dowolnie wybierać dla siebie rzeczy. W ramach Zielonej Szafy obowiązuje wyłącznie bezgotówkowa wymiana. Ubrania, które po zakończeniu imprezy zostaną w Zielonej Szafie organizatorzy przekażą Fundacji Wspierania Rodziny Adams.

Zasady funkcjonowania Babiego Targu pozostają bez zmian - każda uczestniczka może wymieniać, sprzedawać lub kupować ubrania, buty i dodatki. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Poznań, Szczecin, Gdańsk i Kalisz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup.

PRAKTYCZNE INFORMACJE
Wstęp na salę (dotyczy wszystkich uczestniczek i uczestników) od godz. 12.00.
Osoby, które nie wystawiają swoich ubrań zapraszamy od godz. 12.30!
Bramki parkingu na stadion miejski zostaną otwarte o godzinie 11.00. Przy wjeździe na parking prosimy o podanie hasła BABI TARG ochrona obiektu skieruje uczestniczki w odpowiednie miejsce.
Zwracamy również uwagę, że Babi Targ odbędzie się w przestrzeni, gdzie nie dysponujemy wieszakami. Prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą
wieszaków, stojaków, krzesełek lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.
Impreza odbędzie się w sali „Platinum” – tym razem jednak na innej trybunie- trybunie nr 3, na poziomie 3.

BILETY:
5 zł- odwiedzająca/-y
10 zł- wystawiająca/-y ( w tym jedna torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)
+ 5 zł - sztuka "nadbagażu" (każda dodatkowa torba/ walizka/ karton/ stojak z ciuchami)

Informacje:
www.babilad.pl
www.facebook.pl/babiladBabi Targ na Stadionie Miejskim w Poznaniu / Fot. www.kpictures.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.