Facebook Google+ Twitter

Babski Bazar w Piekarach Śląskich

Kobiety na Śląsku przejmują inicjatywę - integrują, inspirują i... cieszą się życiem! 4 października formacja pod nazwą "Babski Bazar" organizuje Swap Party połączone z warsztatami z profesjonalną stylistką i makijażystką. Wstęp wolny.

 / Fot. Małgorzata Puszczało, Studio MOFORMW najbliższą sobotę w Klubie Muzycznym Piekarnik w Piekarach Śląskich odbędzie się w stu procentach kobiece wydarzenie. Swap Party organizowane przez założycielki "Babskiego Bazaru" to wyjątkowa inicjatywa inicjująca serię spotkań integrujących kobiety w regionie. - Chciałyśmy stworzyć okazję do spotkań i wspólnej wymiany myśli, dzielenia się zainteresowaniami oraz do wzajemnych inspiracji - tłumaczą Magdalena Rak i Agata Herc-Kwaśny, autorki projektu. - Uważamy, że nic tak nie integruje i nie inspiruje, jak spotkania na żywo. Choć teraz wszystko dostępne jest w Sieci, nic nie zastąpi atmosfery wspólnych spotkań i bezpośrednich rozmów - dodają.

Podczas Swap Party uczestniczki będą miały okazję do wymiany ubrań - mogą oddać te, których już nie potrzebują, a w zamian wybrać dla siebie coś nowego. Organizatorki przygotowały również warsztaty modowe prowadzone przez stylistkę oraz zajęcia poświęcone makijażowi, podczas których będzie można poznać zasady doboru fasonów i kolorów odpowiednich dla danej sylwetki oraz nauczyć się robić ekspresowy i idealny make-up. Atmosfera ma być swobodna, radosna, inspirująca i kobieca. Współorganizatorki wydarzenia zadbały również o konkursy z nagrodami dla uczestniczek.

- Początkowo uznałyśmy, że brakuje nam takich wydarzeń w naszych miastach - Piekarach i Bytomiu, ale wiemy, że nie jesteśmy w tym odosobnione, dlatego planujemy kolejne edycje "Babskiego Bazaru" zorganizować w przyszłości również w innych miastach - zapowiadają organizatorki. - Póki co, same wzięłyśmy się do roboty, ale zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszej inicjatywy jako współorganizatorzy - dopowiadają.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a swoją obecność można zgłaszać mailowo pod adresem BabskiBazar@gmail.com oraz poprzez fanpage: www.facebook.com/BabskiBazar

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.