Facebook Google+ Twitter

Babski Bazarek - kolejna edycja

Nie masz za dużo pieniędzy, a Twoja garderoba już Ci się znudziła? Wykorzystaj pomysł zabrzańskich kobiet, a dojdziesz do wniosku, że to strzał w dziesiątkę.

Bazarek - wybieranie i przymierzanie ubrań. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta BudniakPod takim hasłem został zorganizowany po raz pierwszy w Zabrzu babski bazarek. Organizatorki tego przedsięwzięcia nie liczyły, iż ich pomysł spotka się z tak wielką aprobatą. Tym razem zaskoczyły swoje „fanki” nowym pomysłem, który wejdzie jako stały element bazarku. I tak w maju, uczestniczki po raz trzeci mogły nie tylko wymienić się lub kupić za dobrą cenę garderobę, biżuterię, torebki, książki, ale również wysłuchać wykładu dr Marty Marcyniak-Górskiej dermatolog. Tematem wykładu było „Ostrożne opalanie”, czyli krótko mówiąc, jak chronić swoje ciało przed nadmiernym opalaniem się.
Pani doktor poruszyła również temat o przebarwieniach występujących na naszej skórze i zaznaczyła na jakie znamiona należy w szczególności zwracać uwagę. Bazarek. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta Budniak

Kolejnym gościem spotkania była kosmetolog Marzena Rzepka. Uczestniczki wysłuchały o kosmetykach, które są niezbędne przy zażywaniu kąpieli słonecznych. Na koniec odbył się króciutki podsumowujący konkurs, gdzie Panie mogły wygrać kosmetyki, ufundowane przez firmę NEPENTES, a nagrody wręczył Przedstawiciel Farmaceutyczny Łukasz Wilk.

To nie był koniec atrakcji tego spotkania: panie mogły także bezpłatnie zbadać kondycję swojej skóry. Pomiaru chętnym uczestniczkom dokonała Beata Nieczypurenko, właścicielka gabinetu kosmetycznego „Herbabet”.

Organizatorki „Bazarku” zapowiadają kolejne edycje wraz z licznymi niespodziankami i zachęcają inne panie do podchwycenia tego pomysłu w swoim mieście, albowiem są to spotkania łączące przyjemne z pożytecznym.
Pomiar skóry. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta BudniakKosmetolog Marzena Rzepka. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta BudniakBadania skóry. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta Budniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zuzia
  • Zuzia
  • 03.04.2011 10:38

Spotkania te mają doskonały cel. My kobiety powinnyśmy sobie uświadomoć, jak mało czasu poświęcamy sobie na drobne przyjemności

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.