Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7519 miejsce

Babski Bazarek - kolejna edycja

Nie masz za dużo pieniędzy, a Twoja garderoba już Ci się znudziła? Wykorzystaj pomysł zabrzańskich kobiet, a dojdziesz do wniosku, że to strzał w dziesiątkę.

Bazarek - wybieranie i przymierzanie ubrań. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta BudniakPod takim hasłem został zorganizowany po raz pierwszy w Zabrzu babski bazarek. Organizatorki tego przedsięwzięcia nie liczyły, iż ich pomysł spotka się z tak wielką aprobatą. Tym razem zaskoczyły swoje „fanki” nowym pomysłem, który wejdzie jako stały element bazarku. I tak w maju, uczestniczki po raz trzeci mogły nie tylko wymienić się lub kupić za dobrą cenę garderobę, biżuterię, torebki, książki, ale również wysłuchać wykładu dr Marty Marcyniak-Górskiej dermatolog. Tematem wykładu było „Ostrożne opalanie”, czyli krótko mówiąc, jak chronić swoje ciało przed nadmiernym opalaniem się.
Pani doktor poruszyła również temat o przebarwieniach występujących na naszej skórze i zaznaczyła na jakie znamiona należy w szczególności zwracać uwagę. Bazarek. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta Budniak

Kolejnym gościem spotkania była kosmetolog Marzena Rzepka. Uczestniczki wysłuchały o kosmetykach, które są niezbędne przy zażywaniu kąpieli słonecznych. Na koniec odbył się króciutki podsumowujący konkurs, gdzie Panie mogły wygrać kosmetyki, ufundowane przez firmę NEPENTES, a nagrody wręczył Przedstawiciel Farmaceutyczny Łukasz Wilk.

To nie był koniec atrakcji tego spotkania: panie mogły także bezpłatnie zbadać kondycję swojej skóry. Pomiaru chętnym uczestniczkom dokonała Beata Nieczypurenko, właścicielka gabinetu kosmetycznego „Herbabet”.

Organizatorki „Bazarku” zapowiadają kolejne edycje wraz z licznymi niespodziankami i zachęcają inne panie do podchwycenia tego pomysłu w swoim mieście, albowiem są to spotkania łączące przyjemne z pożytecznym.
Pomiar skóry. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta BudniakKosmetolog Marzena Rzepka. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta BudniakBadania skóry. Fot. Jolanta Budniak / Fot. Jolanta Budniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Zuzia
  • Zuzia
  • 03.04.2011 10:38

Spotkania te mają doskonały cel. My kobiety powinnyśmy sobie uświadomoć, jak mało czasu poświęcamy sobie na drobne przyjemności

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.