Facebook Google+ Twitter

„Babskie Lato”, czyli Aktywne Wakacje z Akademią Kobiet Sukcesu

Lato to nie czas na nudę! Akademia Kobiet Sukcesu zaprasza wszystkie kobiety aktywne i chcące się rozwijać do udziału w wakacyjnym festiwalu inspirujących aktywności „Babskie Lato”.

Uroczysta inauguracja już w najbliższy piątek, 16 lipca, w godzinach 17.30-21 w warszawskim salonie Traffic Club (ul. Bracka 25). Podczas tego wieczoru nasi Goście poznają bogaty program festiwalu, spotkają autorów warsztatów i innych działań, zapiszą się na wybrane spotkania oraz wezmą udział w licznych konkursach i loteriach.

W programie uczestniczki Babskiego Lata czeka moc atrakcji i różnorodnych sposobów na twórcze spędzenie wolnego czasu, między innymi: Laboratorium Warsztatu z Centrum Rozwoju Osobistego Mamma Mia (warsztaty psychologiczne), „Spotkania ze sobą przy garach” z Dorotą Biały (warsztaty psychologiczno-kulinarne redaktorki Zwierciadła), English Summer with London Bridge (spotkania z kulturą i językiem angielskim – “Business Fridays” i “Lifestyle Saturdays”) „Biznes przy Kawie” – cykl szkoleń dla osób chcących założyć firmę we współpracy z i coffee, „Twórczość jest Kobietą” – cykl warsztatów artystycznych i twórczych artystyczne (m.in. warsztat biżuterii i filcowania, kreatywne pisanie, niezwykły warsztat malowania ikon, itp), „Letnie Dni Piękna i Zmysłowości” (brafitting, tajniki współczesnej kosmetyki, wizażu i stylizacji, tantra joga, itd), cykl „Rusz się w miasto” (spacery po Warszawie z przewodnikiem, gra miejska Enigma), warsztaty kulinarno-językowe „Włoska kultura od kuchni”, spotkania z tańcem – flamenco, taniec brzucha, zumba, tribal ATS.

W piątek, 24 września, pożegnamy„Babskie Lato”. Zapraszamy w godz. 17-21
do warszawskiego salonu Traffic Club na wyjątkową Lekcję Stylu dla Kobiet Sukcesu. Naszym Gościem Specjalnym będzie Pani Jolanta Kwaśniewska, która poprowadzi zajęcia dla wszystkich chętnych kobiet. W programie m.in.: rozstrzygnięcie wielkiego konkursu trwającego przez całość projektu, wręczenie certyfikatów najbardziej aktywnym uczestniczkom, loterie wizytówkowe, liczne pokazy i występy (m.in. tańca brzucha).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.