Facebook Google+ Twitter

Bachelorette oraz Ms. No One w Bytomiu

W kolejnej, już czwartej, odsłonie projektu "Tylko nie Bytom", Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 28 maja na występ nowozelandzkiej artystki Bachelorette oraz krakowsko-tyskiej grupy Ms. No One.

Bachelorette to pseudonim nowozelandzkiej artystki Annabel Alpers, której muzyka to syntetyczno-akustyczny pop mający swój rodowód w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, ale pod wieloma względami sięgający daleko w przyszłość.

Bachelorette, Annabel Alpers. / Fot. Materiały promocyjneJak czytamy na stronach BCK, twórczość artystki to "Cała armia analogowych syntezatorów i pochodnych urządzeń wytwarzających rytmiczne, nierzadko bezwstydnie taneczne podkłady, a ponad nimi ciepły, delikatny głos Annabel układający się w wielowarstwowe harmonie, których nie powstydziłby się sam Phil Spector. Wraz z artystką do Bytomia zawita sekcja rytmiczna, tworząc wspólne trio.

Z kolei Ms.No One to kwintet muzyków z liderką zespołu, Joanną Piwowar, która "po prostu tworzy i śpiewa piękne piosenki. Tylko tyle i aż tyle. A towarzyszący jej skład może poszczycić się kompetencjami, którymi mógłby obdzielić kilkanaście innych obiecujących zespołów. Ms. No One to mieszanka talentu, umiejętności i doświadczenia, dająca niedoścignione na rodzimym rynku efekty.

Wszystkich chętnych na spotkanie organizatorzy zapraszają do auli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Bytomiu przy Moniuszki 17 na godzinę 20.00
Ceny biletów: 25 zł

Szczegóły na www.becek.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.