Facebook Google+ Twitter

Badania DNA pogrążą prezydenta Olsztyna?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-19 22:33

Badania materiału genetycznego pobranego przez ginekologa od kobiety, która oskarżyła prezydenta Olsztyna o gwałt wskazują, że jest to jego DNA - informuje internetowe wydanie dziennika "Rzeczpospolita". Czesława Małkowski oskarżony jest o zgwałcenie ciężarnej urzędniczki i molestowanie kilku kobiet. Od marca przebywa w areszcie.

"Rzeczpospolita" pisze, że Małkowski przyznał się do utrzymywania kontaktów seksualnych z urzędniczką, która miała być przez niego zgwałcona. Twierdził jednak, że wszystko odbywało się dobrowolnie. Dokładnie opisał śledczym dzień, w którym miało dojść do gwałtu. Dowodził, że kobieta odbyła z nim stosunek seksualny, a jego nasienie połknęła.

Według internetowego wydania dziennika, w materiale genetycznym pobranym przez ginekologa od urzędniczki znajduje się DNA prezydenta, nie ma natomiast śliny. Dziennik dodaje, że według związanego ze sprawą prokuratora wynik badania pokazuje, że Małkowski w zeznaniach mijał się z prawdą. Prokurator mówi też "Rzeczpospolitej", że wersję urzędniczki potwierdzają zeznania lekarza i położnej.

W dniu, w którym miało dojść do gwałtu, w kwietniu ubiegłego roku, urzędniczka zgłosiła się do lekarza. Ginekolog pobrał od niej materiał genetyczny, który pozwala zidentyfikować sprawcę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.