Facebook Google+ Twitter

Bądź jak Barbie. Bądź jak Ken

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-06-15 22:36

Medycyna czyni cuda a dokładnie chirurgia plastyczna. To co jeszcze kilkadziesiąt lat temu było tylko marzeniem, teraz jest już na wyciągnięcie ręki.

Barbie / Fot. PAPObecnie można poprawić każdy fragment ciała. Nos, oczy, usta, piersi (zmniejszyć lub powiększyć). Bądź jak Barbie. Dlaczego nie? "Jesteś tego warta". Slogan znany z pewnej reklamy kosmetyków można by i tu zastosować. Bo coraz więcej osób decyduje się na tego typu zabiegi. Bądź wiecznie młoda/młody i piękna/piękny. Wzbudzaj podziw i zazdrość. Tylko nie zapominaj, że zmiana twarzy nie zmieni Twojej osobowości. Bo mimo, że będziesz podobna/podobny do telewizyjnej gwiazdy nie staniesz się nią/nim.

Źródło: gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Nie wiem, czy przygotowywałeś się do wywiadu, który przeprowadzałeś, np. patrząc na inne wywiady. Jeśli nie, to śpieszę Cię poinformować, że w tym momencie, więcej wywiadów z polskich artystów, to mają tylko Kazik, Doda i Maleńczuk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, bo wiele ich nie jest. Temat o Feel owszem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damianku Ty popracuj...nad sobą. I tak z ciekawości czy oklepanym i wyeksploatowanym tematem nie jest wywiad z Feel? Miłego dnia

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Jak się nie wie co powiedzieć, to się rozmawia o pogodzie" ;) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba Ci słońce zaszkodziło..i tyle nt temat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zawsze mnóstwo jadu... A ja nie mówię złośliwie lecz z troski, bo to co jest wyżej do niczego podobne nie jest, a już na pewno nie do artykułu. Wczytać w źródło? No ciekawe... Bo kiedy ja pisałem poprzedni komentarz źródło nie było jeszcze podlinkowane. Co do Twoich propozycji to myślę, że Doda jest zbyt pusta, żeby mówić o swoich operacjach. A co do mnie to ja nie miałem, nie mam i nie będę miał żadnych operacji plastycznych. Moja samoocena jest na takim poziomie, że ich nie potrzebuję.
Polecam mniej jadu, ale za to więcej pracy nad artykułami. Bo plując jadem nic nie zdziałasz, a artykułem owszem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził:)

Trzeba się wczytać w źródło i wtedy, być może ktoś coś z niego zrozumie:)
Damianie...A Twoim zdaniem Doda byłaby odpowiednia do takiej rozmowy? Pytam tak..bo myślisz tak zawsze kreatywnie...I foty by oko ucieszyły..zwłaszcza męskie. Chociaż by było niebanalnie... to lepiej z Tobą taki wywiad? Czy już coś sobie zdążyłeś poprawić?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co do tej notki to temat już oklepany tak, że chyba bardziej się nie da. Poza tym zajawka brzmi jak każda inna, taka można powiedzieć "podręcznikowa", przede wszystkim w temacie operacji plastycznych. Temat zaciągnięty ze źródła i mało w nim informacji. Ewo, a nie możesz postarać się napisać własny tekst o tym? Przecież to świetny temat np. na reportaż, bo artykułów już jest zdecydowanie za dużo, ale interesujące mogłaby być np. rozmowa z osobami, które przeszły operację plastyczną. Chciałbym się np. dowiedzieć czy to coś im dało, to może by miało lepszy przekaz dla innych niż to co widzimy wyżej. Myśl kreatywnie, a wyjdzie coś fajnego z tego ;) Powodzenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.