Facebook Google+ Twitter

Bądź kreatywny. Nie rezygnuj z życiowych planów

Do tej pory nie było ku temu dobrej okazji. Brak doświadczenia, brak pieniędzy, różnego rodzaju ograniczenia nie pozwalały ci na spełnianie swoich pragnień.

Być może przez całe życie robiłeś to, co w gruncie rzeczy nie dawało ci pełnej satysfakcji. Bardzo często ludzie rezygnują ze swoich marzeń, bo nie potrafią uwierzyć w swoje możliwości, nie mają wokół siebie przychylnych im osób, są ograniczeni finansowo, zadowalają się czymś zupełnie niezgodnym z ich oczekiwaniami. A przecież po to żyjemy na tym świecie, by realizować to w czym rzeczywiście jesteśmy dobrzy. Marnowanie darowanego nam talentu jest zaprzepaszczeniem szansy jaką ofiarowuje nam los. To niemalże zakrawa o grzech. Oczywiście nie zawsze wszystko idzie nam jak z płatka. Droga do sukcesu bywa bardzo długa i kręta. Warto jednak zainwestować we własne możliwości. Może nie od razu, ale kiedyś z pewnością to zaprocentuje.

Nie mogłeś do tej pory robić tego, co kochasz? Zatem nie zwlekaj, zrób to teraz. Mając tak wiele życiowego doświadczenia na koncie będziesz bardziej kompetentny niż ci, którzy dopiero uczą się życia i poznają świat.

Kolejny etap w twoim życiu to najlepszy czas na stworzenie biznesu twoich marzeń. Nie załamuj rąk, nie poddawaj się zawczasu, tylko głowa do góry, pierś do przodu i działaj! Nie bój się, to nie pozwoli ci wypłynąć na szerokie wody i poznać smaku sukcesu. Możesz zając się przydomowym ogródkiem i snuć marzenia – jakby to było gdybym się odważył, albo postawić wszystko na jedną kartę i spełnić swoje marzenie.

Wybór oczywiście należy do ciebie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.