Facebook Google+ Twitter

Bądź najszybszy | Red Bull Kart Fight 2013

1 czerwca rusza międzynarodowy projekt Red Bull Kart Fight, którego zadaniem jest znalezienie najszybszego kierowcy kartingowego na świecie. Ty także możesz nim zostać!

 / Fot. Olaf PignataroKażdy, kto w ramach rywalizacji będzie chciał wykręcić najszybszy czas, powinien spróbować swoich sił na lokalnym torze kartingowym. Zawodnicy z najlepszymi wynikami zmierzą się w połowie sierpnia w finale ogólnopolskim na ulicznym torze w Krakowie. Najszybszy z najszybszych pojedzie reprezentować nasz kraj w światowym finale, który odbędzie się na jesieni.

"Wszystkich zainteresowanych kartingiem i sportami motorowymi zapraszam do udziału w Red Bull Kart Fight. W środowisku rajdowym dość często spotykam się z opiniami, że polscy kierowcy potrafią zaskakiwać na torach kartingowych. Warto, więc to udowodnić i podjąć wyzwanie! Sprawdźcie swoje umiejętności w Red Bull Kart Fight - szukamy najszybszego Polaka, który pojedzie reprezentować nasz kraj w finale światowym! Jest więc o co walczyć!" - zachęca Michał Kościuszko - ambasador projektu Red Bull Kart Fight w Polsce, jedyny Polak biorący udział w całym cyklu WRC 2013.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.