Facebook Google+ Twitter

Bądź sam sobie szefem!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-07-14 15:27

Coraz więcej ludzi szuka innej możliwości na zarabianie pieniędzy. Etat jest dobrym rozwiązaniem, ale na dłuższą metę zaczynamy się nudzić, nie czujemy się doceniani, a nasza pewność siebie maleje.

Coraz więcej ludzi szuka innej możliwości na zarabianie pieniędzy. Etat jest dobrym rozwiązaniem, ale na dłuższą metę zaczynamy się nudzić, nie czujemy się doceniani, a nasza pewność siebie maleje. Ponadto stałe, nierosnące zarobki nie pobudzają naszej efektywności. Dlatego nasi rodacy łapią los w swoje ręce i udają się w świat biznesu.

Na zarabianie jest wiele opcji – ale największym problemem jest znalezienie pomysłu na biznes. To proces, który potrafi przysporzyć bólu głowy i jest bodaj najtrudniejszym elementem tworzenia własnego przedsięwzięcia. Oczywiście, każdy może znaleźć sposób na siebie, jednak należy pamiętać o dużej konkurencyjności. Dlatego warto rozważyć branżę, na którą jest stały popyt – jak na przykład wynajem nieruchomości. W dużych miastach ofert na wynajem jest mnóstwo, a właściciele takich mieszkań nie mają ochoty zajmować się formalnościami. Dlatego jest to dobry sposób na dodatkowy zarobek.
„No dobrze, ale ja przecież nie mam żadnej nieruchomości na wynajem!”

Wyobraź sobie, że to nie musi być żadną przeszkodą w tym, aby efektywnie działać na rynku nieruchomości.
Na szkoleniach Akademii Wynajmu praktycy, którzy na własnej skórze dowiedli, że takie zajęcie może dać realny i całkiem duży zarobek będą dzielić się swoimi radami. Czy wiedzą Państwo, że miesięcznie można otrzymać więcej niż na etacie? A praca jest czystą przyjemnością – rozmowy z ludźmi, negocjacje, przygotowywanie mieszkań i ofert. O nudzie nie ma mowy!
Ale, jak każde zajęcie – i to niesie za sobą pewne ryzyko. Jest nim źle skonstruowana umowa między właścicielem mieszkania lub osobą, która będzie podnajemcą. Dlatego w harmonogramie szkolenia poświecono dużo czasu na kwestie prawne. Jednak nie tylko o tym będą uczyć podczas spotkania Akademii Wynajmu – szkoleniowcy zwrócą uwagę, jak szukać odpowiednich mieszkań, jak oszacować cenę, jak przygotować otoczenie do spotkania z klientem.

Akademia Wynajmu to szkolenia dla osób, szukających nowego sposobu na życie oraz konkretnych i pewnych zarobków. Spotkania odbędą się w Gdańsku – 26.07.2014 oraz w Łodzi 2.08.2014 . Koszt uczestnictwa to 990 zł – jest jednak możliwość zrefundowania kosztów całkowicie poprzez wzięcie udziału w konkursie, który już wkrótce zostanie ogłoszony na fanpage’u Akademii Wynajmu. W każdym z ww. miast jedna osoba weźmie udział w szkoleniu za darmo, a druga otrzyma 50% dofinansowanie.

(Aleksandra Szymańska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.