Facebook Google+ Twitter

Bądźcie gotowi na rewolucję z teatrem Łaźnia Nowa!

Childern of the Revolution - Genius Loci to sztandarowy festiwal w Łaźni Nowej. Już w październiku 2008 wprowadzi do królewskiego miasta Krakowa rewolucyjne chorągwie.

 / Fot. Łaźnia NowaOd 2001 roku wywołujemy i przypatrujemy się podczas tego festiwalu duchom opiekuńczym miejsc. Był Kazimierz, była Nowa Huta, Legnica, Warszawa, Olsztyn, Wrocław… trzymamy rękę na pulsie i pokazujemy to wszystko, co godne jest uwagi w teatralnym świecie.

Duch rewolucji

Genius Loci 2008 będzie wyjątkowy! Znalazł wspólny mianownik dla takich teatrów jak Teatr Polski z Bydgoszczy, Teatr Jeleniogórski, Teatr Usta Usta/2xU (Stowarzyszenie Artystyczne Usta Usta), Teatr Polski z Wrocławia, Teatr Modrzejewskiej z Legnicy, Teatr Biuro Podróży z Poznania i Certain Inhabitants’ Theatre z Meksyku. Jest nim Rewolucja! Stała się ona hasłem przewodnim całego festiwalu podczas którego odkrywamy Ducha rewolucji! Odpowiadamy na pytania Czy rewolucja jest jeszcze możliwa? Z czym walczy i w imię czego? Wskakuje na barykady z dumnymi hasłami na sztandarach, czy zagryza je słodkim ciasteczkiem, oglądając telewizyjne relacje?

Razem!

Na jednym festiwalu zobaczysz spektakle: Pawła Łysaka, Natalii Korczakowskiej, Jana Klaty, Krzysztofa Kopki, Pawła Szkotaka, a także Claudio Valdés Kuri buntujące się przeciwko niszczącemu systemowi, mrocznej stronie duszy człowieka, powszechnej lustracji, prozaicznej konsumpcji, nieuchronnemu kapitalizmowi i korporacyjnemu wyzyskowi!

Dołącz do nich!

Szczegółowy opis spektakli i rezerwacja biletów: www.laznianowa.pl. Tel. 012-680-23-40

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.