Facebook Google+ Twitter

Bądźcie roztropni!

Wielki baner o darmowej usłudze to często pułapka.

Ostrzeżenie!!!

Proszę wszystkich, by uważali na portal Pobieraczek.pl firma ta po pierwszym wejściu na ich stronę bije w oczy banerem o możliwości wypróbowania ich usług za darmoz prze 10 dni.

Dopiero po jakimś czasie otrzymacie wezwanie do zapłaty, bo gdzieś w regulaminie jest napisane, że trzeba pisemnie zrezygnować z ich usług. To zwykłe nabijanie ludzi w butelkę i naciąganie na kasę. Można powiedzieć, że byłem mało roztropny i dlatego muszę teraz płacic za ich działąnie, ale dlatego piszę te słowa byście nie wpadli tak jak ja.

Pamiętajcie serwis pobieraczek.pl mówcie nie dziękuję.

Poniżej tekst listu wysłanego do biura obsługi klienta tej firmy.


Szanowni Państwo!
Odwiedzając państwa stronę kiedy poszukiwałem jednej z piosenek uderzył mnie w oczy ogromny baner wyświetlany w który był napis wypróbuj za darmo przez 10 dni. Ciekawym jest fakt, że nigdzie nie dostrzegłem informacji o konieczności rezygnacji pisemnej. Druga kwestia jest taka, że po wpisaniu w wyszukiwarkę tytułu utworu wyświetlił się państwa portal, ale tego utworu tam nie było.
Informuję, że przeleję na państwa konto żądaną sumę pieniędzy. Jednocześnie poinformuję Urząd nadzoru elektronicznego o stosowanych przez państwa praktykach.
Ostrzeżenia przed wpadnięciem w niechciane opłaty zostaną opublikowane na mojej stronie www.bezpracy.ecom.net.pl jak również na innych forach gdzie zajmje się dziennikarstwem.
Państwa praktyki są przykładem najgorszych systemów wyłudzania pieniędzy.
Oświadczam, że mogą państwo moje konto przekazać na rok ( zgodnie z opłacona fakturą) jakiemuś domowi dziecka gdzie z pewnością zostanie to wykorzystane w sposób pożyteczny. Treść listu ukaże się na wspomnianej wyżej stronie i proszę o potraktowanie tego jako ostatecznej rezygnacji ze wszelkich kontaktów z państwa portalem.
Z poważaniem
Waldemar Janeda

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.