Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1898 miejsce

Bagiński uwspółcześnił kolejną polską legendę. W sieci można oglądać film "Jaga" (wideo)

- W dzisiejszym świecie we mnie już nawet nikt nie wierzy, co dopiero w Babę Jagę - mówi dyrektor piekła polskiego, starszy szatan Boruta w najnowszym filmie Tomasza Bagińskiego pt. "Jaga". To kolejna produkcja z cyklu "Legendy Polskie".

 / Fot. materiały prasoweBył Twardowsky, Bazyliszek, Smok Wawelski, a teraz możemy zobaczyć kolejną współczesną wersję polskich legend. Tym razem "ekranizacji" doczekała się postać znana jako Baba Jaga.

Jaga Bagińskiego nie jest jednak odrażającą staruchą z orlim nosem pokrytym brodawkami. To Piękna kobieta znająca czary i potęgę ziół i potrafiąca latać na miotle. Piekło chce sprowadzić ją z powrotem do siebie.

- Uciekłaś z przytulnej celi z pięknym obrazkiem na ścianie żeby co? Na YouTubie uczyć szydełkowania? Grzybki sprzedawać przez Internet? - podkpiwa Boruta.

Reżyserem jest Tomasz Bagiński. W rolę Jagi wcieliła się Katarzyna Pośpiech. Borutę zagrał Tomasz Drabek, a Rokitę, Piotr Machalica.

Podobnie, jak w poprzednich filmach z cyklu możemy posłuchać klasycznych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej w nowym wykonaniu. Tym razem są to utwory "Jaskółka uwięziona" z repertuaru Stana Borysa zaśpiewana przez Atanasa Valkova oraz Georginę Tarasiuk i "Kocham wolność" Chłopców z Placu Broni w wykonaniu Damiana Ukeje.

Zobacz także: Tomasz Bagiński na nowo opowiedział legendę o Bazyliszku. Zobacz film "Operacja Bazyliszek" (wideo)


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.