Facebook Google+ Twitter

Bajeczne Wyspy Ballestas - Peru

Kolejna wyprawa do Peru, tym razem na prześliczne wyspy Ballestas. Wyspy są domem dla lwów morskich, pelikanów, pingwinów Humboldta, kormoranów..Z wód Pacyfiku widoczna jest gigantyczna płaskorzeźba na piasku, która nie znika mimo wiatru..

1 z 24 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Oko w oko :) z czarnym pelikanem w Pisco.Stąd łodzią wypływa się na wyspy Ballestas i do parku narodowego w Paracas, gdzie można zobaczyć pustynie, skaliste wybrzeża i miejsca stacjonowania dzikich flamingów. Fot.Barbara Figurniak
Oko w oko :) z czarnym pelikanem w Pisco.
Stąd łodzią wypływa się na wyspy Ballestas i do parku narodowego w Paracas, gdzie można zobaczyć pustynie, skaliste wybrzeża i miejsca stacjonowania dzikich flamingów.

Fot.Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Pani Ewo, będzie kolejna galeria - może nawet traktować ją należy jako uzupełnienie tej, w rozpoczętym temacie słynnych rysunków na płaskowyżu NAZCA. W takim razie zapraszam i cieszę się, że sprawiłam Pani radość. Pozdrawiam !

Panie Tomaszu dziękuję ! Chwilami było rzeczywiście kłopotliwie, bo pelikany chciały spróbować jak smakuje aparat fotograficzny :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu, te fotografie to prawdziwe cuda! te widoki .... co za piękne miejsce... wspaniałe ujęcia ptaków:) bajeczna wyspa! bardzo się cieszę, że mogłam obejżeć miejsca w których niegdy nie byłam a są tak piękne. Może kiedyś moje marzenie o dalekich podróżach się spełni:) galeria zasługuje na najwyższą ocenę! pozdrawiam i z niecierpliwością oczekuję na nowe galerie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje uznanie dla pani Basi za odwagę i podejście tak blisko do tych ptaszysk, które mają groźnie wyglądające dzioby. Cała galeria jest urokliwa, szczególnie lwy morskie, wygrzewające się na skałach. Daję 5 !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Marku pelikany są dokładnie takie:) Kiedy startują do lotu - jak to się zwykło mówić : " to pożal się...":):):) było dużo śmiechu. Dziękuję za uznanie. Pozdrawim !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Wojtku za ocenę mojej galerii i równie serdecznie pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolorowo, egzotycznie, ciekawie, tak można w kilku słowach skomentować tę sympatyczną galerię :),pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czarny pelikan to takie dwa w jednym, są tak paskudne, że aż... piękne! Przyjemna galeria i niejedno zdjęcie z tej galerii według mnie zasługuje na tytuł zdjęcia miesiąca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Największym i niewyczerpanym źródłem piękna jest sama natura. Racja Pani Bogumiło - patrząc na piękno, stajemy twarzą w twarz z czymś o wiele większym większym niż mi sami. Znajdujemy się po środku tego cudu życia, którego jesteśmy częścią.

Szanownie Panie : Mario, Elżbieto i ja dziękuję , bo dzięki takim słowom przyjemniej jest popracować nad każdą galerią. Serdecznie wszystkie Panie pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za kolejną wycieczkę :)
Cudne widoki .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiecałam podróżować z Panią. I tak się dzieje. Świat jest piękny.
Nigdy nie byłam w Peru. Dzięki Pani galerii - jestem.
Pani Barbaro, budzi Pani marzenia i wspomnienia, uwrażliwia na poezję świata.
Czasami nam tego brakuje. Dobrze, że spotykamy ludzi z pasją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.