Facebook Google+ Twitter

Bajki Jeana de La Fontaine'a w Teatrze Druga Sfera

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-03-16 15:18

W sobotę 24 marca, Teatr Druga Sfera zaprasza wszystkich na premierę spektaklu familijnego "Bajki Jeana de La Fontaine'a". To prawdziwa gratka dla miłośników teatru, bowiem oprócz sztuki, będzie można wziąć udział w warsztatach teatralnych.

 / Fot. Teatr Druga StrefaSpektakl "Bajki Jeana de La Fontaine'a" w reżyserii Sylwestra Biragi będzie można zobaczyć już 24 marca w Teatrze Druga Strefa. W główne role wcielą się Halina Chrobak (właścicielka znanego każdemu dziecku głosu Smerfetki) i Adam Biernat (zagrał w wielu spektaklach dla dzieci, prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży).

Spektakl zabierze widzów, tych małych i dużych, w ciekawą podróż przez różne techniki teatralne. Opera, musical, teatr lalek - wszystko to wzbudzi emocje i sprawi, że będzie można bardziej zaangażować się w przedstawienie. Aktorzy ożywią świat pełen barwnych postaci, sytuacji, które rozbawią, wzruszą i skłonią do przemyśleń. Jean de la Fontaine napisał ok. 250 bajek, reżyser (Biragi) wybrał kilka z nich, aby stworzyć spektakl przy którym zarówno młodsi, jak i starsi widzowie będą się dobrze bawić, co najważniejsze - razem i rodzinnie.

Warsztaty teatralne po spektaklu będą propozycją spędzenia czasu z dzieckiem bez telewizji i komputera. Widzowie będą mieli okazję zajrzeć za kulisy i dowiedzieć się jak wygląda teatr od kuchni. W planie warsztatów przewidziany jest udział w zwiedzaniu teatru, uczestnictwo we fragmencie próby do spektaklu "Pokojówka", a także spektakl "Bajki Jeana de La Fontaine'a" z aktywnym udziałem widzów. Widzowie spotykają się na foyer teatru o godz. 17.30, skąd udają się, aby podglądać życie teatralnej sceny.

Najbliższe spektakle po premierze odbędą się 25 i 27 marca w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w kasach teatru. Więcej informacji na stronie www.teatrdrugastrefa.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.