Facebook Google+ Twitter

BAJKOPERA / BAJKA O CARZE SALTANIE

29 kwietnia 2017 w Teatrze Wielkim w Łodzi razem z dziećmi będziemy czytać, porównywać i odnajdywać różnice i wspólne elementy w oparciu o BAJKĘ O CARZE SALTANIE. Spotykamy się w sobotę, w samo południe.

 / Fot. Teatr Wielki w ŁodziBajki, opery i balety często mają wspólne wątki, niejednokrotnie utwory przeznaczone na dużą scenę teatralną powstawały w oparciu o legendy, baśnie i opowiadania wybitnych przedstawicieli tych gatunków literackich. Ezop, Perrault, Andersen, bracia Grimm, E.T.A. Hoffmann – choć sami dobrze znani, nie od razu są łączeni z wybitnymi kompozycjami powstałymi na podstawie ich baśni. Razem z dziećmi będziemy je czytać, porównywać i odnajdywać różnice i wspólne elementy w oparciu o KOPCIUSZKA, ŚPIĄCĄ KRÓLEWNĘ, KRÓLEWNĘ ŚNIEŻKĘ, DZIADKA DO ORZECHÓW, JASIA I MAŁGOSIĘ i wiele wiele innych…
Zajęcia będą odbywać się w specjalnej sali przeznaczonej do działań edukacyjnych. Oprócz czytania dzieci będą mogły rysować, kolorować oraz poznawać rekwizyty z różnych przedstawień naszego repertuaru. Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

29.04.2017, godz. 12:00 i 13:15 BAJKA O CARZE SALTANIE
27.05.2017, godz. 12:00 i 13:15 PAN TWARDOWSKI
17.06.2017, godz. 12:00 i 13:15 SINOBRODY


Zgłoszenia: BOW
tel. 42 633 31 86, 42 647 21 22
e-mail: widz@teatr-wielki.lodz.pl

Bilety: 10 zł
Kupując bilet dla rodzeństwa drugi i każdy kolejny bilet w cenie 5 zł
Bilety do nabycia:
na stronie: www.operalodz.com/" target="_blank" rel="nofollow">http://www.operalodz.com/ lub www.bilety24.pl
dzięki aplikacjom mobilnym do pobrania ze strony www.operalodz.com
w kasie Teatru - tel. 42 633 77 77.

Edukacja w Teatrze Wielkim w Łodzi jest jednym z priorytetowych działań. Intencje są oczywiste, chcemy przybliżyć operę i balet jako dziedziny sztuki teatru muzycznego, rozwijać kreatywność za pomocą ćwiczeń w śpiewie, tańcu i plastyce, kształtować potencjalnego widza sztuki operowej, który świadomie korzysta z szerokiej oferty kulturalnej, ułatwić poznanie specyfiki teatru operowego, zaproponować atrakcyjny i twórczy sposób spędzenia czasu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.