Facebook Google+ Twitter

Bajkotworek i bajek pełen worek! - bajka improwizowana

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-21 19:30

Bajkotworek, mały skrzat nade wszystko lubiący bajki i przesypiający całe dnie w worku wypełnionym nimi po brzegi, stwierdził, że koniec już tego wakacyjnego snu. Obudzony i gotowy do akcji czeka więc na wszystkie dzieci.

Jeśli więc macie już dosyć znanych opowieści, które czytaliście już dziesiątki razy, jeśli bohaterowie telewizyjnych kreskówek nie są w stanie już Was niczym zaskoczyć, jeśli acie ochotę na coś zupełnie nowego, to koniecznie odwiedźcie Bajkotworka w sobotę 23 sierpnia w państwomiasto przy ulicy Andersa 29. Tam w samo południe wspólnie zaczniemy tworzenie bajki, której przed nami jeszcze nikt nie wymyślił - bajki, która bez Was nie powstanie! Dlatego przyjdźcie koniecznie i pomóżcie Bajkotworkowi ją opowiedzieć!

30 sierpnia, sobota, godz. 12.00 - państwomiasto, ul. Andersa 29.

Bajkotworek zaprasza całe rodziny! Wstęp jest płatny - 20 zł od osoby, bez względu na wiek, ale co 4-ta osoba wchodzi gratis! Warto więc zabrać rodziców, znajomych i przyjść do nas tłumnie.
Bardzo prosimy o zabranie gotówki - karta niestety u nas nie działa.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o dokonywanie rezerwaji drogą mailową na kontakt.afront@gmail.com lub telefonicznie pod numerami 607132270 i 513673348.

Zapraszamy i do zobaczenia!
(Teatr Improwizacji AFRONT )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.