Facebook Google+ Twitter

Bajkowy pokaz mody pod godłem Delicji Artystycznych!

Dnia 4 grudnia 2010, o godz. 16 w Klubie Atelier w Sopocie, odbędzie się pokaz mody, firmowany godłem Delicji Artystycznych!

Plakat / Fot. Marta DerkiewiczW sobotę już od godziny 14 rozpoczną się Delicje Artystyczne, czyli Kiermasz Rękodzieła, cyklicznie już odbywający się w Klubie Atelier, na którym znajdziecie to, czego nie znajdziecie w sklepach - niebanalne, ręcznie wytwarzane przedmioty z ceramiki, patchwork, biżuterię, torebki i wiele, wiele więcej:)

Tym razem, w trakcie kiermaszu odbędzie się bardzo wyjątkowe wydarzenie - pierwszy, zupełnie niekomercyjny, artystyczny pokaz mody! Główną osią pokazu będzie przedstawienie efektów współpracy dwóch niezwykłych, trójmiejskich artystek - Justyny Więcław (JuniQ Dizajn), projektantki strojów i Marty Misiuro - twórczyni biżuterii.

Będzie to - według słów jednej z współautorek kolekcji, Marty Misiuro: "Pokaz mody inspirowany bajkowym światem, o którym się zapomniało... Pokażemy kreacje wieczorowe, karnawałowe i magiczne - bajka w siedmiu odsłonach. Spróbujemy przedstawić przenikanie bajkowego świata do naszego, rzeczywistego. To będzie wycieczka do krainy snów. Długo by opowiadać, trzeba zobaczyć...".

W trakcie pokazu zostanie również zaprezentowana nowa kolekcja oryginalnej, niezwykłej w formie biżuterii autorstwa Marty Derkiewicz która o swoich inspiracjach mówi: "Zawsze najbardziej interesuje mnie forma. Moją wyjściową inspiracją jest materiał, z którym pracuję. Tym razem jest to stal ocynkowana, która jest z jednej strony bardzo plastyczna, a z drugiej dosyć "toporna", co pozwoliło mi urzeczywistnić swoje oniryczne założenia odnośnie kształtu biżuterii. Będą to duże formy, poplątane, niespecjalnie zróżnicowane w kolorystyce. Zdecydowanie dla odważnych."

Imprezę organizuje Marta Derkiewicz.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Styl.pl, Independent, trojmiasto.pl, mmtrojmiasto.pl, lifebar.pl

Więcej informacji znajdziecie na http://delicje-artystyczne.blogspot.com/

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bo
  • Bo
  • 19.11.2010 17:07

A ja jestem ciekaw, jak można zrobic pokaz mody w Klubie Atelier? Ale powodzenia dla organizatorów:))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Misia Urbańska
  • Misia Urbańska
  • 19.11.2010 17:05

No tego w Trójmieście jeszcze nie było! Na pewno się wybiorę:))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.