Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28621 miejsce

BAJM 30 lat minęło - największe przeboje w Poznaniu i Warszawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-05 13:43

BAJM to jeden z najważniejszych polskich zespołów. Niewiele grup może pochwalić się ponad trzema dekadami sukcesów, wypełnionych niezliczoną ilością wielkich przebojów.

Niewiele grup może pochwalić się ponad trzema dekadami sukcesów, wypełnionych niezliczoną ilością wielkich przebojów, jak chociażby Piechotą do lata, Dwa serca, dwa smutki, Siedzę i myślę, czy Biała Armia, dziesiątkami nagród, zachwytem publiczności. Niewiele zespołów ma wpływ na kilka pokoleń słuchaczy. Niewiele na stałe zapisuje się na kartach historii muzyki. Ale Bajm z pewnością zalicza się do tych niewielu. W grudniu w Poznaniu i w Warszawie, na jubileuszowych koncertach, po raz kolejny udowodni, że zasłużenie, prezentując swoim fanom specjalnie na tę okazję przygotowany program „30 lat minęło”.
BAJM - Największe Przeboje w Poznaniu i Warszawie / Fot. Materiał organizatora
BAJM powstał ponad 30 lat temu w Lublinie, kiedy to wokalista Andrzej Pietras zaproponował rodzeństwu Kozidraków – Beacie i Jarosławowi stworzenie wspólnego zespołu. Na pierwsze sukcesy grupa nie musiała długo czekać. Dzięki udanemu występowi na Młodzieżowym Przeglądzie Piosenki w Toruniu zakwalifikowali się do konkursu Debiuty festiwalu polskiej piosenki „Opole’78”. Utwór Piechotą do lata zagwarantował im drugie miejsce, natychmiast stał się wielkim przebojem, a zespołowi błyskawicznie nadał status gwiazdy.

Dziesiątki niezapomnianych hitów, przy których bawiło się wiele pokoleń. Piechotą do lata, Dwa serca, dwa smutki, Siedzę i myślę, Modlitwa o złoty deszcz, Myśli i słowa – to tylko część hitów Bajmu, kropla w morzu ich wspaniałego artystycznego dorobku.

Podczas grudniowych koncertów, w otoczeniu nastrojowej scenografii, Beata Kozidrak razem z zespołem zabiorą swoich fanów w pełną wzruszeń i świetnej zabawy podróż po ponad 30-letniej historii grupy.

Harmonogram:
Poznań: 20.12.2010r. godz. 19.00, Hala Arena
Warszawa: 21.12.2010r. godz. 20.00, Sala Kongresowa

Sprzedaż biletów w sieci:
www.ticketonline.pl
www.ticketpro.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.