Facebook Google+ Twitter

Bajm na dachu w Arkadach Wrocławskich

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-02 11:16

To koncert z cyklu „Arkady Gwiazd”, gdzie występy znanych zespołów muzycznych odbywają się na dachu wrocławskiego centrum handlowego. W piątek, 18 czerwca o godzinie 21.00, będzie można przekonać się jak pod niebem Wrocławia zabrzmi Bajm i Beata Kozidrak. Bilety do zdobycia w Arkadach Wrocławskich.

 / Fot. Arkady WrocławskieBajm, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup. Ich charakterystyczne brzmienie, oscylujące wokół stylu rock/pop, wpisało się na stałe do historii naszej muzyki rozrywkowej. Nie bez powodu Bajm kojarzy się z Beatą Kozidrak. Rozpoznawalny głos, sceniczny image i energia, którą Beata dzieli się z publicznością, to niewątpliwie atut koncertów zespołu.

Tym razem Klienci Arkad Wrocławskich mogą wysłuchać na żywo znanych przebojów, które - jak się okazuje - łączą pokolenia, bo Bajm to grupa ponadczasowa.

Koncert zespołu Bajm na dachu Arkad Wrocławskich: 18 czerwca o godzinie 21.00.

Bilety do nabycia w cenie 40 złotych, lub do odebrania w ramach promocji związanej z zakupami w Arkadach Wrocławskich. Od 26 maja, każdy kto dokona zakupów na kwotę 300 złotych w Arkadach Wrocławskich, może odebrać bilet na koncert Bajm w punkcie informacyjnym.

Więcej na: arkadywroclawskie.pl

Materiały prasowe

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.