Facebook Google+ Twitter

BAJM z okazji 35-lecia zagra w Łodzi

Ten wyjątkowy akustyczno - elektryczny koncert z okazji 35-lecia istnienia Zespołu BAJM odbędzie się w Łodzi, w Teatrze Muzycznym 18 października.

 / Fot. Materiał PrasowyDla fanów Beaty Kozidrak i zespołu Bajm to nie lada atrakcja, a i dla osób mniej lubiących dokonania zespołu jest to na pewno okazja do posłuchania na żywo, największych przebojów grupy. Nie ma chyba nikogo kto by nie słyszał żadnego, z pokaźnej ilości hitów które zgromadził Bajm na swoim koncie, wśród najbardziej znanych wymienia się piosenki: „Płynie w nas gorąca krew”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Małpa i ja”, „Jezioro szczęścia”, „Nagie skały”, „Biała armia”, „Ta sama chwila”, „Szklanka wody”, „Modlitwa o złoty deszcz”, „Myśli i słowa”, „Noc po ciężkim dniu”, „Wiosna w Paryżu”.
Nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter imion jego założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego.
Ostateczny skład od 1993 roku tworzą: Beata Kozidrak, Adam Drath (gitara), Piotr Bielecki (gitara), Artur Daniewski (gitara basowa), Krzysztof Nieścior (perkusja), a od 2000 roku także Maria Dobrzańska (instrumenty klawiszowe).

18.10 (piątek) o godzinie 18.00 i 20.30 Teatr Muzyczny przy ulicy Północnej 47/51 (www.teatr-muzyczny.lodz.pl)
Miejsca siedzące numerowane w cenach: 60zł / 80zł / 90zł / 120zł. Bilety można rezerwować telefonicznie: 42 632 02 80

Czytaj wiecej: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/bajm_35_lat_akustycznie_i_elektrycznie_w_lodzi_277816.html


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.