Facebook Google+ Twitter

Bąk zapowiada, że skończy karierę

Solidny defensor reprezentacji Polski, Jacek Bak oznajmił, że po Mistrzostwach Europy w 2008 roku, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii zakończy karierę piłkarską.

CHORZÓW 30-05-2006. MECZ TOWARZYSKI REPREENTACJI POLSKI I KOLUMBI PRZED ZBLIűAJ„CYM SIE MUNDIALEM. POLSKA - KOLUMBIA 1:2. JACEK B„K (L), JAVIER ARIZALA (S) JAMIE CASTRILLON (P) / Fot. Wojtek Wilczyński/SPGWŚrodkowy obrońca na łamach "Super Expressu" powiedział: "Tak to widzę: jeśli zdrowie pozwoli i pojadę na te mistrzostwa, to tam pożegnam się z kadrą". Jacek Bąk urodził się 24 marca 1973 roku w Lublinie. karierę sportową rozpoczął oczywiście w Motorze Lublin. 'Parasol' w polskiej lidze grał także w Lechu Poznań.

W 1995 roku wyjechał za granicę. Przez dziesięć lat grał we Francji, najpierw w Olympique Lyon, a później w RC Lens. Potem wyjechał na dwa lata do arabskiego klubu Al-Rayyan, aby wrócić w 2007 roku do Austrii Wiedeń. W reprezentacji Polski zagrał dziewięćdziesiąt spotkań i strzelił trzy bramki. ''Komar' był uczestnikiem Mistrzostw Świata w 2002 i 2006 roku. Z jego przejścia na emeryturę na pewno szczęśliwa jest żona Anna i syn Jacek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.